اینستاگرام

55 کشته و زخمی در تیراندازیهای آمریکا


از 62 مورد تیراندازی در 24 ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف آمریکا دست کم 13 نفر کشته و 42 نفر زخمی شده اند

تبليغ
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، براساس گزارش‌های دریافتی تاکنون، ۶۲ مورد تیراندازی در ۲۴ ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف آمریکا رخ داده است که بر اثر آن‌ها دست کم ۱۳ نفر کشته و ۴۲ نفر زخمی شده اند.
به گزارش مرکز ثبت آمار خشونت‌های مسلحانه در آمریکا، در یکی از تیراندازی‌های گزارش شده در شهر گرتنا در ایالت لوئیزیانا دو نفر زخمی شدند. درگیری بین سرنشینان دو خودرو در شهر شیکاگو در ایالت "ایلی نوی" یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت. در حمله به خانه‌ای در کانزاس سیتی در ایالت میسوری دو نفر زخمی شدند. تیراندازی به شهر هانسویل در ایالت آلاباما دو کشته و یک زخمی برجای گذاشت. دو نفر در تیراندازی در شهر مائومی در ایالت اوهایو کشته شدند. پلیس حادثه را قتل و خودکشی توصیف کرده است. ۱۷ مورد از تیراندازی‌های در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.
مرکز ثبت خشونت‌های مسلحانه در آمریکا همچنین در ادامه گزارش‌های روزانه خود، آمار نهایی موارد تیراندازی بیست و چهار ساعت یکشنبه تا دوشنبه و تلفات آن‌ها را در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا اعلام کرد، بر این اساس ۱۲۳ مورد تیراندازی در این مدت رخ داده که بر اثر آنها، ۳۶ نفر کشته و ۹۳ نفر زخمی شده اند. ۲۶ مورد از این حوادث در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.
بر این اساس طبق گزارش‌های منتشر شده، در چهل و هشت ساعت گذشته، ۱۸۵ مورد تیراندازی در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا گزارش شده است که در نتیجه آن‌ها ۴۹ نفر کشته و ۱۳۵ نفر زخمی شده اند.
با توجه به اینکه گزارش‌های تیراندازی‌ها در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا معمولا چهل و هشت ساعت پس از وقوع کامل می‌شود، آمار نهایی تیراندازی‌های بیست و چهار ساعت دوشنبه تا سه شنبه (شبانه روز گذشته) نیز روز چهارشنبه منتشر می‌شود.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ