پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

وعده های وسوسه کننده رقیب ترامپ آمریکا را بهم ریخت +عکس


وعده های وسوسه کننده رقیب ترامپ آمریکا را بهم ریخت  +عکس

وعده احداث ده میلیون خانه در آمریکا و بخشش بدهی دانشجویان و پرداخت وام توسط برنی سندرز فضای انتخاباتی آمریکا را بهم ریخت.

تبليغ

سناتور برنی سندرز نامزد دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری سال دو هزار و بیست آمریکا سه هفته پیش دچار حمله قلبی شد. بروز این عارضه سبب انتقال وی به بیمارستان شد که متعاقب درمان وی، پزشکان به سناتور سندرز توصیه کردند باید دوره ای را به استراحت سپری کند. اما سندرز هفتاد و نه ساله روز گذشته بار دیگر فعالیت های انتخاباتی اش را با حضور در یک تجمع انتخاباتی در نیویورک شروع کرد. حمله قلبی سندرز سبب شد ابهاماتی درباره توانایی جسمی وی برای تصدی سمت ریاست جمهوری و به چالش کشیدن دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی امریکا و نامزد حزب جمهوریخواه مطرح شود. حال سندرز که پزشکان رگهای قلبش را باز کرده اند امیدوار است بتواند گره ای از گره های آمریکا بازکند.


وی در سخنرانی دیروز خود اعلام کرد همه بدهی های دانشجویان به دولت را لغو می کند که درقالب وام های دانشجویی بوده است. او از تلاش ویژه برای پایان دادن به معضل بیکاری در آمریکا نیز سخن گفت.
سندرز گفت: بنده بیش از هر زمان دیگری آماده هستم به تشکیل دولتی کمک کنم که مبتنی بر اصول عدالت، عدالت اقتصادی، عدالت نژادی، عدالت اجتماعی و عدالت زیست محیطی است. به بیان ساده باید بگویم بنده بار دیگر به عرصه بازگشته ام. ما می خواهم همه بدهی های دانشجویان را لغو کنیم. ما برنامه خاصی هم برای مسکن داریم که با اجرای آن، صندوقی ایجاد خواهد شد که از آن برای ساخت حدود ده میلیون آپارتمان و خانه در سراسر کشور استفاده خواهد شد. این برنامه مشکل بی خانمانی را در آمریکا ریشه کن خواهد کرد.

نقل از برنا


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ