اینستاگرام

رونمایی از توپ زمستانی لالیگا (عکس)


لالیگا از توپی که قرار است در فصل زمستان در این مسابقات مورد استفاده قرار گیرد، رونمایی کرد.

تبليغ
لالیگا از توپی که قرار است در فصل زمستان در این مسابقات مورد استفاده قرار گیرد، رونمایی کرد.

به گزارش "توپ 90"، پس از رونمایی شرکت پوما در ژوئن سال گذشته از توپ جدید لالیگا، حالا نوبت به رونمایی از توپی شده است که در فصل زمستان در این مسابقات مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این توپ بین تاریخ 24 اکتبر 2019 تا 23 فوریه 2020 در مسابقات لالیگا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

توپ جدید پوما حالا رنگ ضربان قلب مسابقات لالیگا را تغییر می دهد. این شرکت ورزشی با رنگ هایی فوق العاده جذاب و شگفت انگیز این توپ زیبا را طراحی کرده است.

توپ رونمایی شده ساختاری شبیه به توپ گلف دارد و دارای شتاب و استحکام فوق العاده است. هر تکه این توپ نسبت به سایر توپ ها بزرگ تر است و همین موضوع حساسیت و نرمی توپ را افزایش داده و باعث قوام و استحکام بیشتر آن می شود. این توپ قطعا عملکرد فوق العاده بهتری نسبت به توپ های استفاده شده در فصول گذشته خواهد داشت.

حالت کروی مانند این توپ نیز باعث کاهش جذب و ورود آب به آن می شود. همچنین این توپ شامل یک محفظه هوایی است که برای نگهداری هوای درون توپ فوق العاده عمل می کند.

به طور خلاصه یک توپ با قدرت انفجاری و با طراحی و رنگ بسیار زیبا است.

نکته قابل توجه دیگر این که در مراسم رونمایی از این توپ بازیکنانی نظیر نولیتو، مارک بارترا و سانتی کازورلا و همچنین دو سفیر لالیگا یعنی فرناندو مورینتس و گایزکا مندیتا شرکت کردند.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ