پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

بدشانسی بی پایان هافبک استقلال؛ شجاعیان دوباره رباط داد؟


تبليغ
عکاس هایی که کنار زمین شاهد سر خوردن داریوش شجاعیان روی توپ بودند، وی را بعد از خروج از زمین تعقیب کردند، زمانی که او با نگرانی از مصدومیتش حرف می زد.

به گزارش ورزش سه، منابع ما در باشگاه استقلال خبر دادند که داریوش شجاعیان دوباره از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شده است، این تایید خبری است که پیشتر در خبرگزاری فارس منتشر شد، اگر چه خود بازیکن همچنان امیدوار است فردا در جواب ام آر آی خبر بهتری را بشنود.

هافبک استقلال امروز در دقیقه ۳۶ بازی با سایپا در وسط زمین سرنگون شد و نتوانست به بازی ادامه دهد تا به این ترتیب سازنده تک گل استقلال در نیمه اول دچار مصدومیت شود.

مصدومیت این بازیکن به شکلی بود که استراماچونی تصمیم گرفت تا او را از زمین خارج کند و بعد از این اتفاق بود که سجاد آقایی جانشین این بازیکن در ترکیب شد تا به نوک خط حمله برود و در کنار قائدی، خط آتش آبی ها را تشکیل دهد.

شجاعیان وقتی در حال ترک زمین بود با نگرانی به پزشک تیم می گفت زانویش «تق» صدا کرده است و این کابوسی است که بازیکنان حرفه ای فوتبال را همواره تعقیب می کند. برای شجاعیان که یک بار این مصدومیت دردناک و تلخ را پشت سر گذاشته، ممکن است دوباره اتفاق تلخی رخ بدهد اما همه امیدوارند شانس در آخرین لحظه به او رو کند و مصدومیت امروز همان طور که برادرش در اینستاگرام استوری کرده چیزی غیر از رباط صلیبی باشد.

شجاعیان یک بار در بازی رفت برابر ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به شکل مشابهی دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد، او در آن بازی پایش روی توپ سر خورد و به قبول وینفرد شفر در حالی که در اتوبوس تیم ملی برای حضور در جام جهانی را باز کرده بود به بداقبالانه ترین شکل ممکن از این پرش بزرگ محروم شد.

داریوش شجاعیان با سیاه کردن صورت خود و انتشار پستی در صفحه شخصی، مصدومیت شدیدش را تایید کرد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ