پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

تجدید میثاق عشایر «بقاع» لبنان با «سید حسن نصرالله»


تجدید میثاق عشایر «بقاع» لبنان با «سید حسن نصرالله»

به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، در تظاهرات پنج روز اخیر در لبنان برخی طرف‌ها به صورت محدود از مواضع «سید حسن نصرالله» انتقاد کردند. بر اساس گزارش شبکه «العهد»، پس از این موضوع تعدادی از عشایر استان بقاع بیانیه‌هایی صادر و با سید حسن نصرالله تجدید میثاق کردند. استان بقاع واقع در شرق لبنان شامل هرمل، بعلبک، زهله، بقاع غربی و رایشه...

تبليغ
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، در تظاهرات پنج روز اخیر در لبنان برخی طرف‌ها به صورت محدود از مواضع «سید حسن نصرالله» انتقاد کردند.

بر اساس گزارش شبکه «العهد»، پس از این موضوع تعدادی از عشایر استان بقاع بیانیه‌هایی صادر و با سید حسن نصرالله تجدید میثاق کردند.

استان بقاع واقع در شرق لبنان شامل هرمل، بعلبک، زهله، بقاع غربی و رایشه است.

عشیره «آل شمص» در بیانیه خود ضمن تحدید بیعت با نصرالله اعلام کرد: از طرف تمام عشیره آل شمص، کوچک و بزرگ آنها و نیز تمام اهالی بقاع اعلام می‌کنیم اجازه انحراف در مطالبات برحق تظاهرات‌کنندگان مسالمت‌آمیز در تمام مناطق لبنان با هجمه و ضربه به مقاومتی که لبنان را آزاد کرده، نمی‌دهیم و اعلام می‌کنیم ما تحت لوای سید حسن نصرالله و مقاومت شریف قرار داریم و با تمام امکانات و اراده شکست‌ناپذیر گوش به فرمان سید هستیم.

عشیره «آل مقداد» هم در بیانیه خود بر مسالمت‌آمیز بودن تظاهرات در همه مناطق لبنان تأکید کرد و گفت: با تمام توان و اراده شکست‌ناپذیر، گوش به فرمان سید حسن نصرالله هستیم.

عشیره «آل امهز» سید حسن نصرالله را «شریف‌ترین مردم» خواند و بر درستی سخنان وی تأکید کرد.

عشیره «آل المصری» بر ایستادن در کنار سید حسن نصرالله تأکید و اعلام کرد: اجازه نخواهیم داد که مطالبات برحق مردم مورد سوءاستفاده قرار بگیرد و از آنها برای هجمه به مقاومتی که از لبنان با تمام طوایف آن دفاع کرده، استفاده شود. اعلام می‌کنیم که ما تحت لوای سید حسن نصرالله هستیم.

خانواده «سید علی محمد حسن عثمان» نیز با سید حسن نصرالله تجدید میثاق کرد، وی را «سید مقاومت» خواند و گفت، منتظر یک اشاره و گوش به فرمان وی است.

انتهای پیام/

تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ