پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

تمدید مهلت ارسال اثر به مسابقه استانی عکس«بچه های مسجد»


تمدید مهلت ارسال اثر به مسابقه استانی عکس«بچه های مسجد»

دولت آبادی گفت: مهلت ارسال اثر به نخستین دوره مسابقات استانی «عکس بچه های مساجد» کهگیلویه و بویراحمد تا پایان ماه صفر تمدید شد.

تبليغ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «علیرضا دولت آبادی» امروز (۲۵ مهر) با اشاره به برگزاری نخستین دوره مسابقات استانی «عکس بچه های مساجد» کهگیلویه و بویراحمد به خبرنگاران، گفت: به همت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فراخوان نخستین دوره مسابقه «عکاسی بچه های مسجد» به مناسبت ایام محرم و صفر منتشر شد.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد هدف از برگزاری این مسابقه را استفاده از ظرفیت هنر در مناسبت های مذهبی و تولید مجموعه ای از آثار منتخب، ایجاد رقابت سالم در بین بچه های مسجد و معرفی آئین های عزاداری سراسر استان دانست.

وی نماز و نیایش، هیئت های عزاداری محلات، پیاده روی و موکب های اربعین را از موضوعات این مسابقه دانست و یادآور شد: دوره آموزشی عکاسی نیز به صورت رایگان با همکاری انجمن سینمای جوان استان کهگیلویه و بویراحمد در ایام برگزاری این مسابقه برگزار شد.

دولت آبادی با اشاره به شرایط آثار ارسالی، گفت: آثار باید به صورت رنگی و با فرمت jpg بوده و هر عکاس می تواند سه اثر به دبیرخانه این دوره از مسابقه ارسال کند.

این فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد زمان ارسال آثار را تا پایان ماه صفر امسال دانست و اضافه کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را به شماره ۰۹۳۹۰۹۵۶۵۴۳ ارسال یا به ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد واقع در گلستان ١٥ مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۷۰ اثر به دبیرخانه این مسابقه در یاسوج ارسال شده، خاطرنشان کرد: این مسابقه به همت ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حوزه هنری استان، شهرداری یاسوج و کانون فرهنگی و هنری عاشقان ظهور مسجد قبا دولت آباد یاسوج برگزار خواهد شد.

پایان پیام/82


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ