پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

شهر یاسوج ظرفیت تبدیل شدن به قطب زیبایی در مبلمان شهری را دارد/ المان های بومی در شهرهای استان استفاده شود


شهر یاسوج ظرفیت تبدیل شدن به قطب زیبایی در مبلمان شهری را دارد/ المان های بومی در شهرهای استان استفاده شود

صفایی نیا گفت: فرهنگ و هویت بومی از مولفه های اصلی در طراحی المان های شهری استان کهگیلویه و بویراحمد باشد.

تبليغ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «آذر صفایی نیا» امروز (۲۶ مهر) در آئین اختتامیه نخستین جشنواره ملی دیوارنگاری شهر یاسوج ضمن تسلیت اربعین حسینی، اظهار داشت: هیچ قدرتی به جز عشق به وجود امام حسین (ع) نمی توانست مبلغ، نیروی محرکه و مدیریت این سیل خروشان زائران اربعین را بر عهده داشته باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه، با بیان اینکه برگزاری این جشنواره رنگ و چهره زیبایی به شهر یاسوج بخشیده، گفت: این اتفاق خوب کمی دیر رخ داد ولی امید است که شاهد تداوم آن باشیم.

صفایی نیا با تاکید بر اینکه وجه مشترک همه تمدن های بشری نقاشی است، اضافه کرد: نقاشی وجه تمایزی با تمامی شاخه های هنر دارد و قدمتش به بلندای تاریخ است.

وی با بیان اینکه بشر مفاهیم خود را در قالب نقاشی به دیگر نسل ها انتقال می داد، یادآور شد: نقاشی پشتوانه ای به نام جان و مفهوم دارد که جانش را از نقاش و زیبایی اش را از صورت رنگی خودش به ارمغان می گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بدون شک با تلاش مجموعه شهرداری ها و حمایت های اعضای شوراهای اسلامی در ترسیم المان های مبتنی بر تمدن، فرهنگ، سنت و آئین در سراسر استان به ویژه شهر یاسوج به جایگاهی خواهیم رسید که در شان این مردم باشد.

صفایی نیا اظهار داشت: متولیان امر به طور قطع در این خصوص از ظرفیت های موجود در استان و تجارب سایر استان ها استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه به نمایندگی از استاندار در این همایش حضور دارد، گفت: کلانتری برای بررسی وضعیت خدمات رسانی موکب های استان به زائرین از مرز شلمچه بازدیدی داشته و نتوانست در این آئین حضور یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد خود را جزو خانواده شهرداری معرفی کرد و گفت: افتخار دارم که در این جمع حضور پیدا کردم.

وی خطاب به شهردار یاسوج، گفت: طراحی این نقاشی ها بر روی دیوارهای سطح شهر بهترین هدیه ای بود که شهرداری به مردم شهر یاسوج اهدا کرد.

شایان ذکر است، در پایان این آئین از برگزیدگان جشنواره با اهدای لوح سپاس و جوایزی تجلیل شد.

پایان پیام/82


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ