پیشنهاد شگفت انگیز !!!!!!!!!!!!

دایرکتوری صنعت

دایرکتوری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی،
سوله و ساختمان،خدمات و کالاهای صنعتی
کلیک کنید!

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات بیش از 2،500،000 واحد صنفی کشور
کلیک کنید!

اطلاعات مجوزهای صنعتی

آمار و اطلاعات بیش از 350،000 کد محصول
کلیک کنید!

آمار واردات و صادرات

آمار واردات و صادرات کشور از سال 1385 به تفکیک
کشور،گمرک،سال و کد تعرفه
کلیک کنید!

تلفات ملکی در غور نسبت به سال پیش افزایش یافته است


اعضای شورای ولایتی، شورای علمای، کمیسیون حقوق بشر و نهاد های مدنی غور صبح روز جمعه (26 میزان) در یک نشست خبری از افزایش تلفات افراد ملکی درهفت ماه گذشته، ابراز نگرانی کردند. اشتراک کننده‌گان نشست خبری امروز در غور، از حکومت را انتقاد نموده و از گروه های مخالف مسلح دولت خواستند که دست از کشتار غیر نظامیان بردارند.  محمد حسن حکیمی...

تبليغ

اعضای شورای ولایتی، شورای علمای، کمیسیون حقوق بشر و نهاد های مدنی غور صبح روز جمعه (۲۶ میزان) در یک نشست خبری از افزایش تلفات افراد ملکی درهفت ماه گذشته، ابراز نگرانی کردند.

اشتراک کننده‌گان نشست خبری امروز در غور، از حکومت را انتقاد نموده و از گروه های مخالف مسلح دولت خواستند که دست از کشتار غیر نظامیان بردارند. 

محمد حسن حکیمی هماهنگ کننده نهاد های جامعه مدنی غور گفت:

از آغاز سال تا اکنون ۷۸ فرد ملکی بشمول زنان و کودکان در اثر جنگ و ناامنی جان باخته اند و ۷۳ تن دیگر  زخمی شده اند، که این آمار نسبت به ۱۲ ماه سال گذشته افزایش را نشان می‌دهد


عبدالحمید ناطقی عضو شورای ولایتی غور که در همین نشست خبری اشتراک کرده بود گفت که در سال جاری بیشترین تلفات افراد ملکی از اثر جنگ های مسلحانه، انفجار ماین های کنارجاده ای، و ترورهای سازمان یافته بوده است.

در همین حال سجاد ساحل سرپرست کمیسیون حقوق بشر و مولوی سیف الدین مرتضوی نماینده شورای علمای غور در این نشست خبری نیز تلفات افراد ملکی را خلاف ارزش های دینی و حقوق بشری عنوان نموده از طرف های  درگیر جنگ خواستند تا در جنگ ها و درگیری های شان قوانین حقوق بشری را رعایت نموده و از تلفات افراد ملکی جلوگیری کنند.

این در حالیست که هم اکنون شاهراه های عمومی غور-هرات و غور- کابل به دلیل فرش شدن با ماین های کنار جاده از سوی مخالفات مسلح، به روی رفت آمد مسافرین از چندین ماه به اینطرف مسدود میباشد.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ