تلگرام

همکاری رایگان شعب حل اختلاف و وکلاء با کمیته امداد فارس


بذرافشان گفت: در حال حاضر 3 شعبه حل اختلاف و 145 وکیل در سراسر استان به‌ صورت رایگان و باهدف حل مشکلات حقوقی مددجویان با کمیته امداد فارس همکاری می کنند.

تبليغ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «محمد بذرافشان» هدف از ارائه خدمات حقوقی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را، حل مشکلات حقوقی آنان برشمرد و گفت: قرارداد، مشاوره ، اظهارنامه حقوقی ، دادخواست و شکوائیه، لایحه دفاعی، شرکت در جلسات دادرسی و برگزاری دوره‌های آموزشی در سطح استان فارس از فعالیت‌های اداره حقوقی کمیته امداد استان فارس است.

مدیر کل امداد امام خمینی فارس افزود: بیشترین خدمات ارائه‌شده توسط اداره حقوقی کمیته امداد فارس به مددجویان در سال جاری، بررسی وتنظیم قرارداد، پیگیری پرونده‌های دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده و مشاوره حقوقی بوده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر 3 شعبه حل اختلاف و 145 وکیل در سراسر استان به‌ صورت رایگان و باهدف حل مشکلات حقوقی مددجویان با کمیته امداد فارس همکاری می کنند.

مدیر کل کمیته امداد فارس اعلام کرد: 172 مورد لایحه دفاعیه برای ارائه به مراجع قضایی، 160 دادخواست و 12 شکوائیه و انجام 194 مورد مشاوره حقوقی به مددجویان از اقدامات و فعالیت‌های این نهاد در 6 ماهه اول سال جاری است.

بذرافشان ادامه داد: تعداد 372 مورد استعلام و اظهارنامه حقوقی، 254 مورد تنظیم قرارداد و جمعا یک هزار و 358 مورد خدمت حقوقی در سال جاری به مددجویان ارائه شده است.

پایان پیام/664


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ