اینستاگرام

ترویج درک آیات الهی در جامعه


کشاورز گفت: درک و تدبر در آیات الهی باید در جامعه تاکید و ترویج شود.

تبليغ

«ابراهیم کشاورز»، در حاشیه آیین اختتامیه بیست و یکمین دوره مقدماتی مسابقات قرآن کریم تامین اجتماعی فارس که در تالار اجتماعات فجر شیراز برگزار شد به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز، گفت: حفظ و قرائت و ترتیل قرآن کریم، کاری ارزشمند و نیکوست اما بالاتر از درک و تدبر در آیات الهی است که بایستی در جامعه تاکید و ترویج شود.

مدیر کل تامین اجتماعی فارس با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) بیان کرد: در این حدیث ، وقتی نگاه کردن به آیات قرآن کریم دارای ثواب شمرده می شود به مراتب تدبر و فهم آیات جایگاه والاتری دارد.

وی حضور در مسابقات قرآن را توفیقی الهی برشمرد و افزود: امیدوارم کارکنان تامین اجتماعی با تاسی از آموزه های قرآن در خدمت رسانی به بیمه شدگان موفق تر عمل کنند.

«اکبر امیری» نیز در این مراسم با اشاره به تاثیر آموزه های دینی در زندگی انسان گفت : آرامش از جمله تاثیر های مثبت معنویت در زندگی است و ما می توانیم پیروی از این آموزه ها امنیت را در جامعه خود جاری کنیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی فارس ادامه داد: پیروزی و موفقیت در یاری گرفتن از مضامین قرآن است و تفکر و تدبر در آیات الهی همواره چاره ساز انسان ها در برهه های زندگی بوده است و بر خود می بالیم که کارکنان تامین اجتماعی نیز همواره از این چراغ روشنگر الهی در امور کار و زندگی خود استفاده می کنند و بهره می گیرند.

درپایان این مراسم از نفرات اول تا سوم این مسابقه تجلیل شد و نفرات اول این مسابقات قرار است در آذر و دی سال جاری برای شرکت در مسابقات نهایی به مشهد مقدس اعزام شوند.

پایان پیام/664


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ