جدیدترین و به روز ترین مدل های بافتنی بچگانه، زنانه و مردانه با طرح های شیک و خاص را در این مطلب معرفی می نماییم که با مشاهده این مدل های جذاب به راحتی می توانید بهترین بافتنی ها را برای فصل زمستان امسال تهیه کنید. توجه داشته باشید که این مجموعه عکس بافتنی های جدید و زیبا که در این مطلب معرفی می نماییم یکی از کامل ترین مجموعه هاست پس مطمئنا می توانید با هر سن و سلیقه ایی مدل دلخواه را انتخاب کنید.

بافتنی های جدید و زیبا و ایده هایی برای بافت با قلاب و دو میل

انواع بافتنی جدید که در این مطلب معرفی می نماییم شامل مدل کلاه بافتنی نوزاد و بزرگسال، مانتو و تونیک های بافتنی زیبا، انواع شال، دستکش و پاپوش بافتنی، ژاکت بافت و… می باشد که در دو دسته بافتنی دو میل و قلاب بافی جای دارند. این بافتنی های ساده و خاص از جمله جدیدترین و محبوب ترین مدل های بافتنی می باشند که افراد علاقه مند به این هنر می توانند از این تصاویر به عنوان الگو استفاده نموده و زیباترین مدل ها را ببافند.

لباس های بافتنی برای سنین مختلف رایج ترین مدل بافتنی محسوب می گردند که دارای تنوع بالایی هستند و در فصل پاییز و زمستان بهترین لباس و پوشش به حساب می آیند. تصاویر زیر نمونه هایی از انواع لباس های بافتنی بچگانه، زنانه و مردانه را نشان می دهند که از جمله بهترین انتخاب ها هستند.

مدل شنل بافتنی

ست کلاه و دستکش بافتنی

مدل کلاه قلاب بافی

شال بافتنی دخترانه

بلوز بافتنی جدید

مانتو بافتنی جدید و شیک

شال و کلاه بافتنی دخترانه

ست شال و کلاه و دستکش بافت

کلاه فانتزی بافتنی

مدل شال و کلاه بافتنی پسرانه

بافتنی های زیبا و خاص

دستکش قلاب بافی مانتو بافتنی زنانه جدید

مدل شنل بافتنی جدید

دستکش بافتنی دخترانه

لباس های بافتنی زنانه

بافتنی های فانتزی و انواع عروسک بافتنی نیز جایگاه ویژه ایی بین طرفداران بافتنی یافته اند و با توجه به تنوع بسیار بالایی که دارند با هر سلیقه ایی جور می شوند و می توانند انتخاب ایده آلی باشند. در ادامه نمونه های زیبایی از این سبک بافتنی ها را مشاهده می کنید که امیدواریم تماشای آنها برای شما دوستان نیز جذاب و لذت بخش باشد.

مدل کوسن قلاب بافی

عروسک های بافتنی زیبا

کیف زنانه بافتنی

مدل عروسک بافتنی زیبا و خاص

کیف قلاب بافی جدید و شیک

مدل کیف بافتنی جدید

بافت کیف مجلسی زنانه

بافتنی فانتزی زیبا و جدید

حال که با مدل های جدید و زیبای انواع بافتنی آشنا شدید می توانید بعد از انتخاب مدل دلخواه و تهیه کامواهای مورد نیاز، بافت را شروع نمایید. البته پیشنهاد مجله ما این است که بر روی بافتنی کلیک نمایید و از مدل ها و آموزش های متنوع و زیبای بافتنی دیدن نموده و سپس اقدام به بافت نمایید تا بهترین نتیجه را بگیرید.