تلگرام

مهلت 28 روزه نتانیاهو برای تشکیل کابینه تمدید نمی شود


تهران – ایرنا – منابع نزدیک به رووین ریولین رئیس رژیم صهیونیستی روز شنبه اعلام کردند که مهلت 28 روزه بنیامین نتانیاهو برای تشکیل کابینه هرگز تمدید نخواهد شد.

تبليغ

به نوشته روزنامه صهیونیستی جروزالم پست، منابع نزدیک به رئیس رژیم صهیونیستی به این روزنامه گفتند که دلیلی وجود ندارد تا مهلت ۲۸ روزه نتانیاهو برای تشکیل کابینه تمدید شود.

"رووین ریولین" رئیس رژیم صهیونیستی چهارشنبه سوم مهر رسما نتانیاهو را مامور تشکیل کابینه جدید این رژیم کرده بود.

نتانیاهو ۲۸ روز فرصت دارد تا کابینه جدید را تشکیل دهد. اما امکان تمدید ۱۴ روزه این مدت نیز است.

براساس این گزارش، در صورتی که نتانیاهو موفق به تشکیل کابینه نشود، ریولین بنی گانتس رهبر حزب آبی- سفید را مأمور تشکیل کابینه خواهد کرد و او نیز ۲۸ روز مهلت دارد تا کابینه خود را معرفی کند.

پیش تر نیز دیدار "بنیامین نتانیاهو" با "اویگدور لیبرمن" رهبر حزب «اسرائیل خانه ما» در راستای حل چالش ها با ائتلاف "آبی و سفید" به ریاست "بنی گانتس" بی نتیجه ماند.

این در حالی است که احتمالا آویخای مندلبلیت دادستان رژیم صهیونیستی به بررسی پرونده محکومیت نتانیاهو به اتهام فساد مالی سرعت ببخشد.

.احزاب راست تحت رهبری لیکود در مجموع ۵۵ کرسی از ۱۲۰ کرسی کنست را کسب کردند و ائتلاف آبی و سفید و هم‌پیمانانش هم ۵۴ کرسی را بدست آوردند

نتانیاهو در دوره قبلی انتخابات کنست نیز نتوانست در مدت اعلام شده کابینه جدید رژیم صهیونیستی را تشکیل دهد و در نهایت کنست منحل و انتخابات مجدد برگزار شد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ