اینستاگرام

ماموریت مهم استراماچونی ؛ منتظر زیر و رو شدن استقلال باشیم ؟!


استراماچونی سرمربی استقلال قصد دارد از مدت تعطیلی لیگ برتر نهایت استفاده را کند و تغییراتی را ساختار دفاعی تیمش ایجاد کند. نوشته ماموریت مهم استراماچونی ؛ منتظر زیر و رو شدن استقلال باشیم ؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

ماموریت مهم استراماچونی ؛ منتظر زیر و رو شدن استقلال باشیم ؟!

استراماچونی و تغییرات در ساختار دفاعی استقلال در تعطیلی لیگ
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ | ۶:۵۰

استراماچونی سرمربی استقلال قصد دارد از مدت تعطیلی لیگ برتر نهایت استفاده را کند و تغییراتی را ساختار دفاعی تیمش ایجاد کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

استقلال فصل گذشته با ۱۳ گل خورده بهترین خط دفاع تاریخ لیگ برتر را به خود اختصاص داد اما این تیم برای فصل جدید شرایط متفاوتی را تجربه می کند، جایی که آبی ها در ۶ بازی ۷ گل دریافت کرده اند. اما لیست تیم ملی در حالی چند روز پیش اعلام شد که نام روزبه چشمی، وریا غفوری و حسینی به عنوان سه عنصر اصلی دفاعی استقلال در آن دیده نمی شود و به همین دلیل استراماچونی فرصت ۱۰ روزه دارد تا بتواند در این مدت ساختار دفاعی تیمش را ترمیم کند.

البته در این بین علی کریمی و سیاوش یزدانی به عنوان دو بازیکن اصلی استقلال در بخش دفاعی در اردوی تیم ملی هستند و عارف غلامی هم، هم اکنون در اردوی تیم امید است اما استراماچونی در غیاب آنها تلاش می کند روی ضعف های تیمش در بخش دفاعی کار کند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ