پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

غیرفعال‌سازی هزاران حساب کاربری شرکت Adobe در آمریکای لاتین


کاربران ونزوئلایی به زودی دیگر نمی‌توانند از سرویس‌های گسترده و محصولات متنوع ادوب استفاده کنند.

تبليغ

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت آمریکایی Adobe اعلام کرد به زودی تمامی سرویس‌های این نرم‌افزار برای کاربران ساکن در کشور ونزوئلا را قطع و دیگر محصولات خود را به آن‌ها ارائه نمی‌دهد. Adobe این اقدام را در راستای همکاری با دولت آمریکا برای اعمال تحریم‌های سنگین علیه ونزوئلا انجام می‌دهد.

بیشتر بخوانید: دانشمندان، هدف اصلی نسخه بروزرسانی شده Adobe

در پی تیره شدن روابط سیاسی ونزوئلا با آمریکا، دونالد ترامپ تحریم‌های بسیار سنگینی را علیه مردم ونزوئلا وضع کرده است. آمریکا برای دستیابی به اهداف سیاسی خود در آمریکای لاتین و به ویژه ونزوئلا از هرگونه اهرم فشاری استفاده می‌کند. قطع سرویس‌دهی شرکت‌های بزرگ فناوری آمریکایی بخشی از نقشه ایالات متحده آمریکا برای ضربه زدن به مردم ونزوئلا است.

سرویس‌‌های Adobe برای کاربران ونزوئلایی قطع می‌شود

شرکت Adobe تا تاریخ ۶ آبان سال جاری به مشترکان و کاربران نرم‌افزارهای مختلف این شرکت فرصت داده است که فایل‌ها و اسناد مختلف خود را دانلود و پیش از غیرفعال‌سازی کامل آ‌ن‌ها را در محلی دیگر ذخیره کنند. این ممنوعیت استفاده شامل تمامی سرویس‌های رایگان و پولی Adobe خواهد شد و پس از شروع تحریم Adobe دیگر هیچ‌کاربری در ونزوئلا قادر به خرید محصولات جدید این شرکت نخواهد بود.

دونالد ترامپ بارها نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا را به نقض حقوق بشر محکوم کرده است. غول‌های فناوری آمریکایی نظیر اپل، گوگل، مایکروسافت و بسیاری دیگر از شرکت‌ها به دلیل ایجاد ترس از برخورد دولت آمریکا با آن‌ها مجبور به قطع ارتباط با دولت‌های تحت تحریم آمریکا می‌شوند.

تحریم‌های آمریکا علیه مردم ونزوئلا تنها محدود به نرم‌افزار Adobe نیست و شرکت‌های مطرح دیگری نیز ملزم به قطع رویس‌های خود برای همه کاربران ونزوئلایی شدند. مطمئنا این تحریم‌ها به میزان درآمدزایی و سودآوری شرکت‌های فناوری آمریکایی ضرر می‌زد و شاید آن‌ها را مجبور به بیشتر کردن قیمت محصولات و هزینه‌های اشتراک سرویس‌های خود کند.

انتهای پیام/

شرکت‌های فناوری آمریکایی فشار بر مردم ونزوئلا را افزایش می‌دهندتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ