پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

کورتوا: رسانه ها نباید مطالب دروغ منتشر کنند؛ چند کیلو وزن کم کرده ام و حالا خوب هستم


بعد از پشت سر گذاشتن پنجشنبه ای آرام و بی دردسر در ترکیب تیم ملی بلژیک، تیبو کورتوا شایعات حملات عصبی و...

تبليغ

طرفداری- بعد از عملکرد ضعیف کورتوا در ترکیب رئال مادرید و حتی تعویض بین دو نیمه دیدار مقابل بروخه در لیگ قهرمانان اروپا، شایعاتی منتشر شد که او از مشکل عصبی و استرس زیاد رنج می برد؛ چیزی که باشگاه رئال مادرید هم آن را تکذیب کرد.

حالا به گزارش مـارکا، کورتوا در این باره می گوید:

می دانم که بازیکن درجه یک بودن چه معنایی دارد. خیلی خوشحالم و هیچ مشکل استرس و اضطراب ندارم. مسئولیت رسانه ها این است که در مورد اینگونه مسائل دروغ و شایعات بی معنی منتشر نکنند چون بالاخره، افرادی هستند که از چنین مشکلاتی رنج می برند و ناراحت می شوند. فکر می کنم این چیز ها بی احترامی به بازیکن و کسانی است که واقعاً چنین مشکلی دارند. من خوشحالم و سخت تمرین می کنم و می خواهم خوشحالی را به جمع هواداران رئال مادرید هم بیاورم. هواداران حاضر در سانتیاگو برنابئو همیشه صدای منتقدان هستند و ما بازیکنان رئال مادرید این را می دانیم، و هر کاری خواهیم کرد تا آنها ما را تشویق کنند.

حالا احساس خوبی دارم. یک دوره شدید آنفولانزا داشتم و در کل وضعیت خوشآیندی نبود. حالا ریکاوری کرده ام و تقریباً کل روز دوشنبه و سه شنبه را با تیم تمرین کردم و روز چهارشنبه هم تمرینات را به پایان رساندم. دوباره احساس قدرت می کنم و چند کیلو هم وزن کم کرده ام.

کورتوا در جریان پیروزی 9-0 تیم ملی بلژیک مقابل سن مارینو وادار به انجام هیچ واکنشی نشد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ