اینستاگرام

با این نوشیدنی از «دیابت» دوری کنید


تبليغ
نتیجه یک بررسی تازه نشان میدهد تعویض یک نوشیدنی شیرین با یک فنجان چای، قهوه یا آب خطر ابتلا به دیابت مدل ۲ را به میزان چشمگیری کاهش میدهد.

به گزارش فارس به نقل از دیلی میل، نتیجه یک بررسی تازه نشان میدهد تعویض یک نوشیدنی شیرین با یک فنجان چای، قهوه یا آب خطر ابتلا به دیابت مدل ۲ را تا ۱۰ درصد کاهش میدهد.

پژوهشگران دانشگاه هاروارد در پژوهش اخیر خود متوجه شدند، استفاده حتی اندازه کمی نوشیدنی شیرین و دارای شکر ریسک مبتلا به دیابت را در اشخاص تا ۱۶ درصد افزایش میدهد.

آن ها متوجه شدند که تعویض کردن نوشابه یا آب میوه با قهوه، چای یا آب ۲ تا ۱۰ درصد خطر ابتلا به دیابت را کاهش میدهد و سلامتی افراد را ضمانت میکند.

یافته های این تحقیق که در مجله Diabetes Care انتشار شده تأکید میکند ، اگر افراد نوشابه و آب میوه خود را حذف و نوشیدنی های رژیمی را جایگزین آن ها کنند، فرقی ندارد و اصلاً نتیجه ای حاصل نمی شود.

مهم است مصرف نوشیدنی های سالم و بدون قند جایگزین استفاده هر نوع نوشابه یا آب میوه ها شود؛ این تحقیق پرتکرار برای اولین بار است که نشان میدهد حذف نوشابه و استفاده چای به جای آن سلامت اشخاص برای عدم ابتلا به دیابت مدل دوم به دنبال دارد.

تخمین زده میشود ، ۳۰. ۳ میلیون آمریکایی مبتلا به دیابت مدل ۲ و بسیاری دیگر در معرض خطر مبتلا به این بیماری هستند که امید به زندگی را کاهش میدهد و امکان دارد منجر به مشکلات بهداشتی مزمن دیگری در طول سال های زندگی شود.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ