پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

علی بیرو یا بیروی پنالتی گیر (عکس)


علیرضا بیرانوند با مهار پنالتی کریس در جام جهانی به چنین اعتماد به نفسی دست پیدا کرده است که حالا همه پنالتی ها را مهار می کند.

تبليغ
علیرضا بیرانوند با مهار پنالتی کریس در جام جهانی به چنین اعتماد به نفسی دست پیدا کرده است که حالا همه پنالتی ها را مهار می کند.

به گزارش "توپ 90"، در بازی ایران - کامبوج شاید یکی از معدود موقعیت هایی که نصیب تیم حریف شد ضربه پنالتی بود. ضربه ای که با خطای علیرضا بیرانوند درون محوطه جریمه نصیب تیم حریف شد. بازیکن کامبوج نتوانست دروازه علی بیرو را فتح کند همانطور که رونالدو موفق به انجام اینکار نشد. حالا به جای علی بیرو باید بگوییم بیروی پنالتی گیر.

بازی ایران - کامبوج اما برای علیرضا بیرانوند هم یک روز خاص بود به این دلیل که همسر و فرزندانش هم برای تماشای بازی به استادیوم آزادی آمده بودند. البته جز صحنه پنالتی علی بیرو بیکارترین بازیکن میدان بود و کمتر چارچوب دروازه ایران در این دیدار به چالش کشیده شد.

مرد شماره یک تیم ملی با مهار ضربه پنالتی بازیکن کامبوج هم خوشحالی کرد به این خاطر که مهار ضربه پنالتی یکی از سخت ترین کارها در فوتبال است. این سیو موجب شد در پایان بازی عدد صفر جلوی نام کامبوج باقی بماند و البته پیروزی 14-0 شیرین تر از پیروزی 14-1 برای ایران بود.

علیرضا بیرانوند در پایان این بازی پیروزی تیم ملی را تقدیم به بانوان ایرانی کرد.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ