پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

تنها راه استقبال والدین از برنامه‌های کودک پر رنگ کردن نقش کودکان است


به مناسبت هفته ملی کودک دورهمی بزرگ کودکان و والدین در محل استادیوم آزادی شهرستان گناباد برگزار شد .

تبليغ

به مناسبت هفته ملی کودک دورهمی بزرگ کودکان و والدین در محل استادیوم آزادی شهرستان گناباد برگزار شد .

محمد علی امینی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا از گناباد گفت: هدف اصلی از برگزاری این دورهمی، قرار گرفتن والدین در کنار کودکان برای ساعاتی دور از دغدغه مشکلات زندگی ، اشتغال و فضای مجازی بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان گناباد ادامه داد: ورزش و بازی ، نشاط و شادابی را بهمراه دارد و تنها راه استقبال والدین از مراسمات پر رنگ کردن نقش کودکان است .

وی تصریح کرد :امروز نهادهای مختلفی از جمله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، فرمانداری ، هلال احمر، مخابرات، شهرداری، آموزش و پرورش، بهزیستی، نیروی انتظامی، معاونت بهداشت، اداره برق ، میراث فرهنگی ، نهاد کتابخانه های عمومی ، هیئت سوارکاری و کمیته الک دولک گناباد ما را در این مراسم همراهی کردند.

وی اذعان کرد :مسئولین در تمام مراسمات باید همسو و متحد عمل کرده تا هدف اصلی یک برنامه اجرایی گردد ،زیرا کاهش آسیبهای اجتماعی ، کاهش دغدغه والدین برای آینده کودکان و نوجوانان و همچنین دوری والدین از محیطهای پر استرس جز با برپایی مراسمات تأثیر گذار و مفید امکانپذیر نخواهد بود.

رییس اداره ورزش و جوانان گناباد گفت :امروز همراهی والدین در استادیوم آزادی با کودکان ،و نگاهشان به شور و ‌نشاط آنان ، نشان داد که حتی بزرگسالان نیز به بازی و سرگرمی نیاز دارند و‌ چه بسا احیاء بازی‌های بومی و محلی نه تنها برای کودکان بلکه برای والدین بسیار مفید و‌ شادی آور خواهد بود .

امینی گفت :اداره ورزش شهرستان تا بحال تسهیلات اشتغالزایی برای 37 نفر در گناباد فراهم کرده و‌ علاوه بر حوزه ورزش با همکاری خیرین ، با نگاه رفع مشکلات و آسیبها اجتماعی توانسته است ، گام‌های موفقی در کاهش دغدغه اشتغال جوانان برداشته و جزء ادارات برتر استان در این زمینه باشد.

وی در پایان گفت :اداره ورزش و جوانان در نظر دارد دورهمی کودک و والدین را با هدف احیاء بازیهای بومی ، محلی و در زمانی دیگر برگزار کند و از نهادهای و مسئولین در حوزه های مختلف تقاضا داریم با همکاری خود در این مراسمات ما را در رفع نواقص و کاستی ها یاری کنند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ