پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

لزوم ارتقا بهره‌وری در بنگاه‌های اقتصادی کشور


رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران در بازدید از بنگاه‌های اقتصادی استان هرمزگان بر انجام اقدامات بهره‌ورانه دستگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی برای افزایش بهره‌وری تاکید کرد.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی سازمان ملی بهره وری ایران، «فاطمه پهلوانی» در ادامه سفرهای استانی خود که با هدف آشنایی با اقدامات بهره‌ورانه دستگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی و تسهیل هماهنگی‌های لازم در ارتقاء بهره‌وری در استان‌ها انجام می‌شود، صبح چهارشنبه هفده مهرماه وارد استان هرمزگان شد.

پهلوانی در نخستین برنامه خود در پارک علم و فناوری هرمزگان حاضر شد وضمن بازدید از مراحل آماده‌سازی دفاتر شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها در جلسه هم اندیشی با دانشگاهیان و شرکت های دانش بنیان با موضوع بهره وری شرکت و سخنرانی کرد.

همچنین رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران از سایت پالایشگاه ستاره خلیج فارس بازدید کرد و در جلسه‌ای ضمن دریافت گزارش مراحل راه‌اندازی و توسعه این مجموعه صنعتی از محمدعلی دادور مدیرعامل پالایشگاه، بر ضرورت همکاری بنگاه‌های اقتصادی بزرگ با سازمان‌ملی بهره‌وری ایران برای تدوین و تدقیق شاخص‌های اختصاصی بهره‌وری در صنایع مختلف تاکید کرد.

وی در ادامه بازدیدها از واحدهای صنعتی استان در کارخانه فولاد کاوه جنوب کیش حاضر شد و گزارش اقدامات بهره‌ورانه این واحد تولیدی را بررسی کرد./

پایان پیام/50


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ