پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

ابتکار: تیم ملی قدم بانوان را گلباران کرد/ از هواداران تقاضا می‌کنم که برای ارتقای فضای فرهنگی ورزشگاه‌ها بیشتر تلاش کنند


معاون رئیس جمهور گفت: هواداران بانوان خوش قدم بودند و تیم ملی هم قدم آن ها را گلباران کرد.

تبليغ

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده پس از دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر کامبوج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم ملی گل‌باران کرد. الحمدالله که حضور بانوان هم خوب بود. خانم‌ها با نشاط و پرشور در ورزشگاه حضور داشتند. ورزش یکی از بهترین روش‌ها برای ارتقای سطح سلامت فردی و اجتماعی است.

ابتکار درخصوص ادامه این روند بیان کرد:‌ امیدواریم این روند ادامه داشته باشد. از همه کسانی که زمینه حضور بانوان را در ورزشگاه فراهم کردند، تشکر می‌کنم. از خود بانوان هم که پیگیر این موضوع بودند، تشکر می‌کنم. آن‌ها با نظم، پرشور و البته با رعایت شئونات در استادیوم حضور پیدا کردند. از نیروی انتظامی هم که به انجام این برنامه کمک کرد، تشکر می‌کنم. همانطور که قبلا هم گفتم به حضور زنان در عرصه‌های ورزش باید توجه کنیم، چرا که آن‌ها افتخار آفرین بودند و مدال‌های طلا، نقره و برنز را در سطح جهان و آسیا به دست آوردند. قهرمانی بانوان در همه این عرصه‌ها قابل توجه است.

بیشتر بخوانید: اقامه نماز توسط بانوان هوادار تیم ملی فوتبال ایران پس از دیدار مقابل کامبوج

او ادامه داد: زن ایرانی عرصه را برای حضور در صحنه‌های جهانی باز کرده است و این گام‌های مهمی است که باید استمرار داشته باشد. از سلطانی فر و خود خانم‌ها که پیگیر حضورشان در ورشگاه‌ها هستند، تشکر می‌کنم. قرار نیست با حضور بانوان خدایی ناکرده اتفاق خاصی بیفتد. حضور بانوان در ورزشگاه‌ها فضای فرهنگی را بهتر می‌کند. از هواداران تقاضا می‌کنم که برای ارتقای فضای فرهنگی ورزشگاه‌ها بیشتر تلاش کنند. شان ورزش ما، می‌طلبد که ورزشگاه فضای فرهنگی داشته باشد و توام با احترام، رقابت و نشاط باشد و حضور بانوان می‌تواند به این موضوع کمک کننده باشد.

بیشتر بخوانید: واکنش تاج به حضور بانوان در استادیوم آزادی

ابتکار درباره اینکه آیا حضور بانوان با فشار فیفا صورت گرفته است، گفت:‌اصل کار، توسط دولت صورت گرفته است و با پیگیری‌های دولت انجام شده است. زمینه سازی‌ها و زیرساخت‌ها را دولت فراهم کرد. تلاش خود خانم‌ها هم مهم بوده و اراده‌ای ملی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها فراهم شد. البته فیفا هم کمکی به این موضوع انجام داد.

بیشتر بخوانید: ربیعی: ورود بانوان به ورزشگاه‌ها تحت تاثیر هیچ فشار خارجی نبود/ زیر ساخت‌های فیزیکی و فرهنگی ورود بانوان به ورزشگاه فراهم شده است

معاون رئیس جمهور گفت: بانوان خوش قدم بودند و تیم ملی هم قدم بانوان را گلباران کرد. بازی عالی بود و دست بچه‌ها درد نکند.

انتهای پیام/

اظهارات معصومه ابتکار درباره حضور بانوان در بازی ایران و کامبوجتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ