پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

اعلام آمادگی ناتو برای داعش


  شفقنا- سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ناتو اعضای خود را دعوت به آمادگی برای مقابله با گروهگ تروریستی داعش کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا و به نقل از اسکای نیوز، حمله نظامی ترکیه به شمال سوریه باعث شده تا نگرانی های کشورهای اروپایی برای ظهور مجدد داعش در منطقه بیشتر شود. امروز نیروهای دموکراتیک سوریه اعلام کردند که جنگنده […]

تبليغ

شفقنا- سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ناتو اعضای خود را دعوت به آمادگی برای مقابله با گروهگ تروریستی داعش کرد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا و به نقل از اسکای نیوز، حمله نظامی ترکیه به شمال سوریه باعث شده تا نگرانی های کشورهای اروپایی برای ظهور مجدد داعش در منطقه بیشتر شود.

امروز نیروهای دموکراتیک سوریه اعلام کردند که جنگنده های ترکیه ای یک زندان را که پر از زندانی های خطرناک داعش بود بمباران کردند و به یک پناهگاهی که مربوط به داعشی های هم بود حمله کردند.

به احتمال خیلی زیاد حمله نظامی ترکیه بار دیگر باعث کوچ نیروهای داعش به کشورهای اطراف خواهد شد و این نگرانی وجود دارد که بار دیگر این گروه تروریستی قدرت گیرند.

سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ناتو اعضای خود را دعوت به آمادگی برای مقابله با گروهگ تروریستی داعش کرد.

وزارت خارجه فرانسه بعد از حمله نظامی ترکیه نگران آزاد شدن زندانی های داعش است و در بیانیه ای خواستار ائتلاف کشورهای اروپایی علیه داعش شد. در بیانیه ای وزارت خارجه فرانسه آمده است که باید زندانیان داعش محاکمه شوند و نباید اجازه داد که آنها از زندان های سوریه فرار کنند. پاریس خواستار نشستی فوری برای ائتلاف بین المللی ضد داعش شد.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ