اینستاگرام

مطرح بودن برندهای فارس در سطح جهانی


امیری گفت: برندهایی در فارس داریم که در سطح جهانی مطرح هستند و در شهرستانهای بزرگی همچون مرودشت نیز ظرفیت مطلوبی برای رشد اقتصادی وجود دارد.

تبليغ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «حسینعلی امیری» امروز (پنجشنبه 18 مهر) در شورای اداری شهرستان مرودشت با تاکید بر اینکه بسیاری از کشورهای جهان در پی توسعه فعالیت اقتصادی با کشور ما هستند، عنوان کرد: تلاش و مقاومت کشور و مردم ما در مقابل تحریم‌ها باعث شده است تا همان کشورهایی که روند کاهش فعالیت اقتصادی با ما را در پیش داشتند اکنون خواهان توسعه این فعالیت‌ها باشند.

معاون پارلمانی مجلس رئیس جمهور افزود: روند مشارکت بخش خصوصی در این مدت بسیار مطلوب بوده است و 100 درصد واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی به صورت واقعی انجام شده است.

وی با تاکید بر جایگاه مطلوب فارس در حوزه اقتصادی گفت: برندهایی در فارس داریم که در سطح جهانی مطرح هستند و در شهرستانهای بزرگی همچون مرودشت نیز ظرفیت مطلوبی برای رشد اقتصادی وجود دارد.

امیری تصریح کرد: برای اینکه در زمینه تولید بتوانیم حرفی برای گفتن در دنیا داشته باشیم باید همواره در پی افزایش کیفیت محصولات خود باشیم تا در بازارهای هدف تقاضا برای آنها افزایش یابد.

در این نشست همچنین معاون پارلمانی رئیس جمهور، ظرفیت فارس را در حوزه صادرات و تجارت مطلوب عنوان کرد.

پایان پیام/664


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ