اینستاگرام

رونمایی از مینی ون لوکس تویوتا گرن ایس 2020


پس از عرضه‌ی گرانویا و لکسس LM، تویوتا از دیگر مینی ون خود با نام گرن ایس رونمایی کرده است. مینی ون جدید تویوتا به دنبال جذب مشتریان ژاپنی بوده، جایی که پس از حضور عمومی در نمایشگاه توکیو 2019 وارد بازار خواهد شد. گرن ایس 2020 نام خود را از واژه‌ی اسپانیایی گرن گرفته... The post رونمایی از مینی ون لوکس تویوتا گرن ایس 2020 appeared first on مجله...

تبليغ

پس از عرضه‌ی گرانویا و لکسس LM، تویوتا از دیگر مینی ون خود با نام گرن ایس رونمایی کرده است.


مینی ون جدید تویوتا به دنبال جذب مشتریان ژاپنی بوده، جایی که پس از حضور عمومی در نمایشگاه توکیو 2019 وارد بازار خواهد شد. گرن ایس 2020 نام خود را از واژه‌ی اسپانیایی گرن گرفته که به معنی بزرگ یا فوق‌العاده می‌باشد. بخش دیگر هم از واژه‌ی انگلیسی Ace به معنی تک‌خال گرفته شده است.


محصول جدید تویوتا طول/عرض/ارتفاع 5300/1970/1990 میلی‌متری داشته و به همین خاطر طول آن 35 میلی‌متر و عرضش هم 20 میلی‌متر بیشتر از مدل‌های ایس می‌باشد. شایان ذکر است این دو خودرو از پلتفرمی یکسان سود برده و ارتفاع و فاصله‌ی بین محوری یکسانی دارند. البته گرن ایس به لطف ظاهر متمایز از برادر دیگر جدا می‌شود. تویوتا گرن ایس دارای دیلایت های LED جدید، جلوپنجره بزرگ، سپر بازنگری شده و چراغ‌های متفاوت است.


تویوتا در داخل همان طراحی را حفظ کرده اما خب متریال لوکس را بکار برده است. به همین خاطر گرن ایس جدید از صندلی‌های چرمی، تریم چوب و آلومینیوم، صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و کنترل‌های سیستم تهویه متمایز برخوردار است.


مینی ون جدید تویوتا در دو نسخه‌ی متفاوت با گنجایش 6 یا 8 نفر عرضه خواهد شد. تویوتا گفته در این خودرو از متریال سرکوب کننده صدای عالی استفاده کرده و وجود سیستم نورانی داخل کابین باعث ایجاد فضایی جذاب در طول سفر می‌شود.


ژاپنی‌ها برای این مینی ون پیشرانه‌ی 2.8 لیتری دیزلی و گیربکس 6 سرعته اتوماتیک را در نظر گرفته‌اند. فعلاً مشخصات دقیق این نیروگاه آهنین منتشر نشده اما همین پیشرانه در های ایس سه قدرت 153، 163 و 177 اسب بخاری دارد.


تویوتا گرن ایس جدید از جدیدترین سیستم‌های ایمنی این خودروساز برخوردار است.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ