اینستاگرام

پیش بینی 4800 دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران از مرزهای خوزستان / کرایه اتوبوس افزایش نداشته است


فتاحی از پیش بینی 2 هزار و 200 دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران در مرز شلمچه خبر داد و گفت: علاوه بر این یک هزار و 800 اتوبوس در مرز چذابه و 800 دستگاه اتوبوس نیز در اندیمشک برای بازگشت زائران اربعین پیش‌بینی شد.

تبليغ

«عبدالرضا فتاحی» امروز پنج شنبه ( ۱۸ مهرماه) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در منطقه آزاد اروند اظهار کرد: ۲ هزار و ۲۰۰ دستگاه اتوبوس در مرز شلمچه، یک هزار و ۸۰۰ دستگاه در مرز چذابه و ۸۰۰ دستگاه اتوبوس نیز در اندیمشک برای بازگشت زائران اربعین پیش‌بینی شد.

مسئول ساماندهی زائران پایانه‌های خوزستان افزود: یک هزار و ۶۰۰ دستگاه مینی بوس و بیش از چهار هزار خودرو شخصی نیز برای جابجایی زائران در پایانه های گذرگاه های مرزی شلمچه و چذابه به تدریج مستقر شده و یا می شوند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش جمعیت زائران اربعین در گذرگاه های مرزی خوزستان در صورت نیاز به اتوبوس بیشتر از ناوگان حمل و نقل دولتی و نیروهای مسلح برای جابجایی زائران کمک گرفته می شود.

فتاحی تصریح کرد: آغاز روند بازگشت زائران تدریجی از گذرگاه های مرزی خوزستان در حال انجام است و تعدادی از اتوبوس های استان های تعریف شده در سامانه سماح در پایانه ها مستقر شدند.

وی با بیان اینکه کرایه اتوبوس افزایش نداشته است اضافه کرد: شرکت های مسافری که اقدام به افزایش کرایه کنند به تعزایرات حکومتی معرفی می شوند.

پایان پیام/660


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ