پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

حذف عوارض خروج از مرز‌های هوایی کشور صحت ندارد


رئیس پلیس گذرنامه ناجا: فقط عوارض خروج از مرز‌های زمینی حذف شده است

تبليغ
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ " سید محمدرضا طبایی" در گفتگو با پایگاه خبری پلیس در باره خبری مبنی بر حذف عوارض خروج از مرز‌های هوایی کشور، اعلام کرد: این موضوع صحت ندارد بلکه فقط عوارض خروج از مرز‌های زمینی حذف شده است.
وی با بیان اینکه در ۳ روز گذشته صف چاپ و صدور گذرنامه در تهران به صفر رسیده است، گفت: چاپ گذرنامه و برگ تردد اربعین در ۲ روز صورت می‌گیرد و در مرز‌های "مهران و شلمچه" شرایط برای چاپ برگ تردد اربعین نیز فراهم شده است.
رئیس پلیس گذرنامه ناجا در پایان توصیه کرد شهروندانی که دچار سوء مصرف مواد مخدر هستند برای جلوگیری از مشکلات احتمالی به هیچ عنوان به مرز‌های کشور مراجعه نکنند
با حضور رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ
رونمایی از سر در تاریخی پلیس آگاهی تهران بزرگ
مراسم رونمایی از سردر تاریخی پلیس آگاهی امروز صبح با حضور رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ سردار علیرضا لطفی، سردار بیات رئیس اجرائیات شهرداری تهران، شهردار منطقه یازده آبادیان و ضرغامی رئیس کل زیبا سازی و گلپایگانی معاون شهرسازی شهرداری تهران و مسجد جامعی و میرلوحی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.
در ابتدای برنامه، میرلوحی عضو شورای اسلامی شهر تهران سردر بازسازی شده را رونمایی کرد.
مسجد جامعی هم با ایراد سخنرانی ضمن تبریک هفته بزرگداشت نیروی انتظامی از زحمات کارکنان این نیرو به ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت تقدیر کرد و گفت: مرمت عمارت کلاه فرنگی واقع در مجموعه پلیس آگاهی، یک کار ارزشمند است.
جانشین پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا
فعالیت پلیس مبارزه با مواد مخدر در مرز مهران
سردار میرزایی در گفتگو با سایت پلیس گفت: با توجه به عملیات بزرگ اربعین، از ابتدای مهرماه، نیرو‌های داوطلب به صورت منسجم و فعال در مرز مهران مستقر هستند.
وی به اهمیت و حساسیت مرز مهران به دلیل تردد بیش از نیمی از زائران اربعین، اشاره و اظهار کرد: تقویت پلیس مبارزه با موادمخدر از لحاظ نیرو، امکانات و تجهیزات از ابتدای سال جاری در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
سردار میرزایی، هدف از استقرار واحد پلیس مبارزه با موادمخدر در این مرز را جلوگیری از ورود و خروج مواد افیونی بیان کرد.
جانشین پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا به زائران هشدار داد: حمل و مصرف هرگونه مواد مخدر در عراق ممنوع است و در صورت کشف برای زائر پرونده قضائی تشکیل و از ادامه سفر وی جلوگیری می‌شود.
سردار میرزایی گفت: افرادی که به عراق سفر می‌کنند از جاسازی موادمخدر به هر روشی برای همراه بردن، پرهیز کنند چراکه پلیس مبارزه با مواد مخدر برای حفظ عزت و شان شهروندان ایرانی و جلوگیری از دستگیری آنان در کشور عراق در تمام طول سال و به ویژه ایام اربعین حسینی (ع) تمام توان خود را برای پیشگیری از این امر به کار خواهد بست.
سرهنگ عطایی؛ معاون مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی تهران
جعل کنندگانی که دستشان رو شد
سرهنگ محمد عطایی، معاون مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند ۵ نفره جاعلان گذرنامه‌ها خبر داد و گفت: فردی از اتباع خارجه برای تمدید پروانه اقامتی اش به یکی از اداره‌های گذرنامه پلیس امنیت عمومی مراجعه می‌کند که ماموران مستقر در اداره گذرنامه متوجه جعلی بودن گذرنامه این فرد می‌شوند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران معاونت مهاجرت و جعل گذرنامه پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت، افزود: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که گذرنامه را به ازای پرداخت مبلغی از یک فرد افغانی خریداری کرده است.
وی با بیان اینکه در گام بعدی تحقیقات پلیسی با هماهنگی مقام قضائی اولین متهم پرونده در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به معاونت مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی منتقل شد، ادامه داد: با دستگیری متهم، پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و وی در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود مبنی بر جعل گذرنامه با همدستی ۴ نفر دیگر اعتراف کرد.
معاون مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی تهران با بیان اینکه ۴ عضو دیگر این باند در سه عملیات پلیسی دیگر نیز دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی به ۶۰ فقره جعل گذرنامه اتباع بیگانه در یک سال گذشته اعتراف کردند.
سرهنگ عطایی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، ۶۰ برگ ویزای جعلی خام کشور ایران و تعدادی عکس کشف شد، خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
سردار ذوالقدری؛ رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت
تجلیل از ۲۰ خانواده شهید شاغل در امنیت عمومی پایتخت
سردار علی ذوالقدری در برنامه تجلیل از ۲۰ خانواده شهدا شاغل در پلیس امنیت عمومی، گفت: شهدا و خانواده‌های آنان به وظایف خود در قبال انقلاب و زنده نگه داشتن ارزش‌های والای اسلامی عمل کرده اند و وظیفه ما ادامه دادن راه سرخ شهداء و تکریم خانواده آنهاست.
رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت اظهار داشت: شهادت بالاترین مرتبه قرب الهی است و این توفیق شامل حال هر کسی نمی‌شود.
این مقام ارشد انتظامی در ادامه گفت: خدمت و تکریم خانواده‌های شهدا وظیفه همگانی است و در نیروی انتظامی خدمت به این خانواده‌ها افتخار بزرگی است.
در این مراسم به رسم یادبود هدایایی از سوی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به خانواده این شهیدان تقدیم شد.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ