اینستاگرام

پارک 22 هزار خودرو در پارکینگ اربعین مهران


عصر خودرو- شهردار مهران تعداد خودروهای پارک شده در پارکینگ اربعین را 22 هزار دستگاه خودرو علام کرد و گفت: 40 درصد این پارکینگ همچنان ظرفیت خالی برای جانمایی خودرو زائران را دارد.

تبليغ

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، حجت الله نصیری پور روز پنجشنبه ظرفیت پارکینگ 63 هکتاری اربعین مهران را 40 هزار دستگاه عنوان کرد و افزود: به طور میانگین روزانه بیش از سه هزار دستگاه خودرو وارد این پارکینگ می شود و این تعداد در روزهای منتهی به اربعین حسینی رو به افزایش است.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ گونه مشکلی در پارکنیگ اربعین رخ نداده است، افزود: تا زمان برگشت زائران اربعین حسینی و تا تحویل آخرین خودرو در پارکینگ از خودروهای زائران اربعین حفاظت می شود.

شهردار مهران تاکید کرد: زائران خودروهای خود را در پارکینگ های دارای مجوز و مطمئن پارک و از پارک خودرو در بلوارها و پیاده روها و اماکن ناشناس جلوگیری کنند.

نصیری پور اضافه کرد: بسیاری از پارکینگ های خارج شهر مهران ظرفیت پارک خودرو دارند و چنانچه خودرویی در محل توقف ممنوع داخل شهر پارک کند توسط پلیس راهور به پارکینگ های مشخص شده انتقال داده می شود.

شهرستان مرزی مهران در 85 کیلومتری جنوب غربی ایلام با داشتن مرز بین‌المللی از معابر اصلی و مهم تردد خودروهای شخصی، کامیون های حامل کالاهای صادراتی و خودروهای حامل زائران عتبات عالیات است.

پیش بینی می شود در ایام اربعین امسال 70 درصد از مجموع زائران مرز مهران را برای تردد انتخاب کنند و هم اکنون به طور معمول در این ایام روزانه بیش از 100 هزار نفر از مرز مهران راهی عتبات عالیات می شوند.

دانلود با کیفیتتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ