پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

اعطای بیش از 45 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک صنعت و معدن به طرح‌های استان مرکزی


مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور گفت: از ابتدای شروع به کار دولت یازدهم تاکنون، 45200 میلیارد ریال تسهیلات توسط این بانک به طرح های صنعتی استان مرکزی اعطا شده است.

تبليغ

به گزارش ایسنا، حسین مهری در حاشیه دیدار با استاندار مرکزی بیان کرد: از این مبلغ، ۳۶۲۰۰ میلیارد ریال برای اجرای ۱۶ طرح بزرگ صنعتی پرداخت شده است و ۹ هزار میلیارد ریال نیز تسهیلات سرمایه در گردش این پروژه‌ها بوده است.

مهری با بیان اینکه وظیفه بانک صنعت و معدن حمایت از طرح‌های صنعتی و معدنی در سطح کشور است، افزود: ۱۲ طرح از این ۱۶ طرح تاکنون به بهره‌برداری رسیده است و ۴ طرح دیگر پیشرفت بین ۲۰ تا ۹۰ درصد داشته‌اند. بزرگترین طرح در حال اجرا در استان مرکزی با اعتباری بالغ بر ۲۴۲ میلیون دلار نیروگاه امیرکبیر است.

رئیس بانک صنعت و معدن عنوان کرد: اولویت ما کمک به شرکت‌هایی است که نیاز به اعتبار در گردش دارند تا بتوانیم وضعیت موجود را تثبیت کنیم. تسهیلات توسعه در اولویت بعدی قرار دارند و اولویت سوم نیز اتمام طرح‌های نیمه تمام است.

حسین مهری خاطر نشان کرد: در سال جاری بانک صنعت و معدن در استان مرکزی دو مورد واگذاری شامل شرکت نخ خمین و شرکت لاستیک پارس داشته است. خوشبختانه ظرفیت لاستیک پارس از زمان واگذاری به بخش خصوصی تاکنون دو برابر شده است و وضعیت شرکت نخ خمین نیز درحال بهبود است.

مهری همچنین از همکاری استانداری در بررسی اهلیت متقاضیان این دو شرکت نیز تشکر کرد.

مسئول بانک صنعت و معدن ایران اظهار کرد: امسال در سطح کشور ۸۵ درصد افزایش پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش و ۲۳ درصد افزایش وصول مطالبات داشته‌ایم و امیدواریم امسال گام بزرگی در مسیر رونق تولید برداریم.

مهری در پایان گفت: بانک صنعت و معدن در سراسر کشور به حدود سه هزار طرح بزرگ و متوسط تسهیلات اعطا کرده است و بیش از 10 هزار واحد صنعتی نیز بخشی از سرمایه در گردش خود را از طریق این بانک تامین کرده‌اند. ۵۰ درصد از منابع بند الف تبصره ۱۸ به بانک صنعت و معدن اختصاص یافته است و در تخصیص این اعتبارات به واحدهای صنعتی و معدنی عملکرد موفقی داشته‌ایم و تلاش می‌کنیم این راه را ادامه دهیم.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ