پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

عدالت آموزشی در مدرسه‌ها اجرا شود


بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با نگاه عدالت آموزشی فاصله مدرسه‌ها باید از نظر امکانات و تجهیزات کاهش یابد.

تبليغ

مجید خورشیدی روز چهارشنبه درآئین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: باید توازن را در نظام آموزش و پرورش ایجاد کرد و امکانات و فرصت‌ها به صورت صحیح و عادلانه توزیع شود.

وی اضافه کرد: هر کشور توسعه‌یافته‌ای دارای نظام تعلیم و تربیت توسعه یافته است و اگر به‌دنبال توسعه کشور هستیم باید زمینه توسعه آموزش و پرورش را در جامعه فراهم کرد.

خورشیدی گفت: ویژگی منحصر به‌فرد آموزش و پرورش مبتنی بر انسان است براین اساس اگر می‌خواهیم نخبگان ارزشمندی داشته باشیم باید در نظام آموزش و پرورش به دنبال آنها بگردیم.

وی ادامه داد: با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی اعتبارپیش‌بینی شده توسط وزارت کشور برای مقابله با این آسیب‌ها به آموزش و پرورش استان تخصیص می‌یابد.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه این استان در عرصه تعلیم و تربیت و شاخص‌های آموزش و پرورش با توجه به حضور فرهیختگان متعدد باید بالاتر از این میزان باشد.

حجت الاسلام عبدالحمید خدری افزود: وضعیت رتبه‌های تعلیم و تربیت استان در شان مردم استان نیست و خواسته ما این است که ساحت آموزش و پرورش از همه حاشیه‌ها پاک شود.

وی اضافه کرد: کسی حق سهم‌خواهی از آموزش و پرورش را ندارد و ما هیچ خواسته‌ای جز ارتقای جایگاه آموزش و پرورش در استان بوشهر نداریم.

خدری تاکید کرد: انتظار می‌رود ساحت آموزش و پرورش از دست کسانی که روی آن چتر کشیدند پاک شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم کشوری توسعه یافته داشته باشیم باید نگاه همگان به آموزش و پرورش باشد.

محمد باقر سعادت افزود: آموزش و پرورش در استان بوشهر در روزگاری مرکز سیاست‌گذاری بوده است امروز نیز همه باید کمک کنیم این جایگاه به این سازمان بازگردد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس بیان کرد: همه کاستی‌ها و مشکلات موجود را باید با کمک همدیگر برطرف کنیم تا آموزش و پرورش پیشرفته و توسعه‌یافته داشته باشیم.

مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: پنج هزار مدرک دیپلم جعلی در استان بوشهر باطل شد و هزینه بسیار زیادی در این زمینه دادم.

ناصر کرمی افزود: تلاش گسترده‌ای در راستای بهبود و ارتقای جایگاه معلمان در استان بوشهر انجام شد.

مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: باید عزمی ملی برای بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی معلمان وجود داشته باشد.

کرمی تاکید کرد: در آموزش متوسطه به عنوان برنامه هدف با اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان، شاهد بهبود جایگاه استان بوشهر در کنکور سراسری و امتحانات نهایی بودیم.

وی به توسعه مدارس غیردولتی ‌و آموزشگاه‌های آزاد در این استان اشاره کرد و افزود: نگاه نامهربانی نسبت به این مدارس وجود داشت و محل تخلفاتی بودند و آموزشگاه‌هایی بدون مجوز فعالیت می‌کردند که نسبت به ساماندهی آنها اقدام و نظارت بر آنها انجام شد.

۶۰۴۷/۶۰۴۳تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ