اینستاگرام

فرماندار: عملکرد فرماندهی انتظامی خلخال مطلوب است


اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: عملکرد مناسب و مطلوب فرماندهی انتظامی این شهرستان موجب افزایش رضایتمندی مردم از خدمات ارائه شده توسط پلیس شده است.

تبليغ

به گزارش ایرنا ، فریدون بابایی روز چهارشنبه در نشستی با فرمانده انتظامی خلخال افزود: مقابله با آسیب‌های اجتماعی ،قاچاق کالا و جرایم کیفری خشونت‌آمیز موجب ایجاد امنیت و آرامش پایدار اجتماعی در این شهرستان شده است.

وی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: برغم افزایش و شکل‌گیری جرایم جدید در جامعه و بکارگیری افراد متخلف از روش‌ها و ترفندهای نو برای دست‌یابی به اهداف شوم از جمله قاچاق موادمخدر وکالا ، کلاهبرداری و ایجاد اختلال در نظم و امنیت اجتماعی حضور آگاهانه پلیس در عرصه‌های مختلف همواره عامل مهم بازدارنده از کارهای خلاف شده و خلخال به عنوان یکی از امن‌ترین شهرستان‌های کشور از لحاظ پایین بودن سطح جرایم خشن محسوب می‌شود.

وی با قدردانی از همکاری فرماندهی انتظامی خلخال با اعضای شورای تامین و مسئولان دستگاه‌های اجرایی این شهرستان افزود: نتیجه تعامل ، همفکری و همکاری پلیس در جامعه موجب آرامش خاطر شهروندان در بسیاری از مسائل اجتماعی شده است.

سرهنگ سیدهادی موسوی ، فرمانده انتظامی خلخال نیز در این نشست از افزایش میزان کشفیات موادمخدر ،کالای قاچاق و کاهش جرایم کیفری خشونت‌آمیز ،سرقت ،کلاهبرداری و آسیب‌های اجتماعی خبر داد.

او اظهار داشت: تمام ماموریت‌های محوله به ماموران ناجا در این شهرستان با موفقیت اجرا شده است.

سرهنگ موسوی گفت: با هدف کمک به برقراری نظم و امنیت در پیاده‌روی اربعین حسینی و هدایت زائران در مسیر کربلا علاوه بر ارسال کمک‌های نقدی جمع‌آوری شده از بین همکاران انتظامی گروهی متشکل از ماموران تحت امر این فرماندهی به مرز مهران اعزام شدند.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

۷۱۱۹/۶۰۱۸تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ