اینستاگرام

نقش طلاب در مقابله با جنگ نرم دشمن حیاتی است


تبریز- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه، وظایف خطیر طلاب در برابر بدعت‌ها، تحریف‌ها، شایعات و شبهات را یادآوری کرد و گفت: نقش طلاب در مقابله با جنگ نرم دشمن، بسیار حساس و حیاتی است.

تبليغ

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن امیرنژاد روز چهارشنبه در جمع طلاب بسیج خواهر میانه افزود: در شرایط حساس کنونی که دشمن با انواع ترفندها به جنگی خاموش با انقلاب اسلامی برخواسته است و با شبهه افکنی، شایعه پراکنی و ترویج بدعتها و ایجاد انحرافات به جنگ با اعتقادات و باورهای مردم رفته و می خواهد بین مردم و ولایت فقیه فاصله اندازد، طلاب باید بیش از هر زمان دیگری در تبیین واقعیات و بصیرت دهی و تشریح چهره واقعی استکبار، ایفای نقش کنند.

وی حذف نام شهدا از معابر و خیابانها در برخی از شهرها را یکی از توطئه های از پیش طراحی شده دشمن برای پایمال سازی خون شهدا و نابودی اهدافشان عنوان و اظهار کرد: متاسفانه عده ای خواسته یا ناخواسته ابزار دست دشمن شده و مسیر اهداف دشمن را هموار می سازند.

حجت الاسلام امیرنژاد راه مقابله با دشمن و برداشتن تابلوهای ایست و موانع پیش روی انقلاب را مقاومت دانست و گفت: برای نیل به اهداف انقلاب و ناکام سازی دشمن در تحریم ها و تهدیدات باید با سلاح مدیریت جهادی و حرکت انقلابی وارد میدان شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه، ولایت مداری را یکی از ارکان اساسی پیشرفت و اقتدار بیان کرده، با اشاره به دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: آنچه ما را در دوران دفاع مقدس پیروز میدان کرد، قدرت ایمان رزمندگان در سایه ولایت مداری آنان بود چرا که می دانستند نور ولایت شمّه ای از انوار الهی بوده و حرکت در مسیر ترسیمی ولایت، عین اطاعت از خداست.

حجت الاسلام امیرنژاد افزود: با پیروزی انقلاب، دست بیگانگان از کشور کوتاه و انقلاب، مانع و سدی بزرگ بر سر راه چپاول منابع مادی و انسانی کشور توسط استکبار و استعمار شد از این رو دشمنی آنان با ما هرگز پایان نخواهد پذیرفت و باید بدانیم دراز شدن دست دوستی آنان بسوی ما با انواع عناوینی همچون مذاکره، فریبی بیش نیست.

۷۲۳۱/۳۰۷۱تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ