پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

مسابقه جانانه داج دیمن با سوپرکارهای کاردرست اروپایی


یک قانون هوشمندانه برای هر فردی که مالک یک سوپرکار است وجود دارد: خودروی خود را روانه‌ی خط درگ نکنید! و اگر این کار را کردید واقعاً در مسابقه با داج چلنجر و به ویژه مدل جذاب SRT دیمن نهایت دقت را داشته باشید. اگر درباره‌ی چیزی که می‌گوییم مطمئن نیستید بهتر است ویدئوی منتشر... The post مسابقه جانانه داج دیمن با سوپرکارهای کاردرست اروپایی...

تبليغ

یک قانون هوشمندانه برای هر فردی که مالک یک سوپرکار است وجود دارد: خودروی خود را روانه‌ی خط درگ نکنید! و اگر این کار را کردید واقعاً در مسابقه با داج چلنجر و به ویژه مدل جذاب SRT دیمن نهایت دقت را داشته باشید. اگر درباره‌ی چیزی که می‌گوییم مطمئن نیستید بهتر است ویدئوی منتشر شده توسط دیمونولوژی را تماشا کنید.


در این ویدئو تعدادی از بهترین سوپرکارهای دنیا دیده می‌شوند؛ اما ظاهراً دیمن استوک دیمونولوژی از رویارویی با این حریفان قدرتمند نگران نبوده و همه را در گوشه رینگ گیر می‌اندازد! اولین خودرو پورشه 911 توربو است که نمی‌دانیم از نوع 540 اسبی توربوی پایه است یا از نوع 580 اسبی توربو S اما خب پورشه در برابر دیمن 840 اسب بخاری شانس زیادی ندارد. در دومین مسابقه هم حکمرانی دیمن دوباره تائید می‌شود.


روبرو شدن دیمن با فراری 488 GTB هم چیزی را تغییر نمی‌دهد. این سوپرکار ایتالیایی هم مشابه 911 از نظر قدرت در مرتبه بسیار پایین‌تری قرار داشته و پیشرانه‌ی 8 سیلندر توئین توربوی آن خروجی 660 اسبی تولید می‌کند. این قدرت برای فراری سبک‌وزن خیلی زیاد است اما خب به دیمن نمی‌رسد. پس از پیروزی در این مسابقه، نوبت به تعویض داج خاکستری به نمونه‌ی قرمزرنگ می‌رسد.


اما با توجه به شرایط این یکی مطمئن نیستیم که دیمن قرمز رنگ حالت استاندارد کارخانه را داشته باشد. منصفانه باید گفت واکنش راننده فراری در این ویدئو به حدی ضعیف است که دیمن حتی اگر از چرخ های چوبی هم استفاده می‌کرد می‌توانست بازهم برنده شود.


اما وقتی دیمن با لامبورگینی اوراکان 610 اسبی هم روبرو می‌شود اوضاع ایتالیایی‌ها بهبود پیدا نمی‌کند. اوراکان نه تنها در درگ از سکون شکست می‌خورد بلکه در درگ رولینگ نیز قافیه را می‌بازد. اگرچه لامبورگینی خودرویی سریع‌تر و احتمالاً چهار چرخ محرک بوده اما در خط مستقیم نمی‌تواند با دیمن برابری کند.


قربانی بعدی مک لارن 570S است، هرچند از نظر ما بیشتر شبیه مک لارن 675LT می‌باشد. همین داج در برابر گل سرسبد محصولات مک لارن یعنی 720S نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. در درگ اول ظاهراً راننده‌ی مک لارن خواب بوده اما در مسابقات بعدی وضعیت بهتر می‌شود اما خب نتیجه‌ی نهایی به نفع دیمن است.


خب هدف این ویدئو چیست؟ پاسخ واضح این است که شاید سوپرکارهای دنیا توانایی به چالش کشیدن دیمن را ندارند. از طرف دیگر موضوع واقعاً سورپرایز کننده این است که یک خودروی مخصوص درگ می‌تواند خودروهای مخصوص پیست را شکست دهد؛ اما واقعاً این‌گونه نیست. اگرچه مشاهده‌ی شرمنده شدن سوپرکارهای گران‌قیمت در برابر دیمن هیجان‌انگیز است اما باید به این نکته اشاره کرد که استفاده از یک ابزار نامناسب برای کاری ویژه به اندازه‌ی ابزار مخصوص آن کار خیلی مناسب نخواهد بود.

[دانلود ویدئو]تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ