اعزام صد پاکبان شهرداری کرج به همایش بزرگ اربعین حسینی


اعزام صد پاکبان شهرداری کرج به همایش بزرگ اربعین حسینی

شهرداری کرج علاوه بر تخصیص اعتبار 250 میلیون تومانی برای موکبِ مجموعه مدیریت شهری، 250 میلیون تومان نیز به ستاد بازسازی عتبات عالیات کمک کرده است.

حجم ویدئو: 13.45M | زمان ویدئو: 00:01:58

شهرداری کرج علاوه بر تخصیص اعتبار ۲۵۰ میلیون تومانی برای موکبِ مجموعه مدیریت شهری، ۲۵۰ میلیون تومان نیز به ستاد بازسازی عتبات عالیات کمک کرده است.

به گزارش ایلنا، علی کمالی زاده در مراسم بدرقه خادمین اربعین حسینی با اشاره به اینکه شهرداری کرج امسال نیز مانند سال گذشته توفیق خدمتگذاری به مردم در موکب شهرداری کرج را دارد، گفت: یکصد پاکبان شهرداری کرج در همایش بزرگ اربعین به زائرین خدمت رسانی می کنند.

وی افزود: از خانواده های پاکبانان عزیز که با وجود سختی های این شغل همچنان همراه مجموعه مدیریت شهری هستند قدردانی می کنم.

شهردار کرج با اشاره به تخصیص اعتبار ۲۵۰ میلیون تومانی برای موکب مجموعه مدیریت شهری، عنوان کرد: شهرداری کرج ۲۵۰ میلیون تومان نیز به ستاد بازسازی عتبات عالیات تخصیص داده است.

به گفته کمالی زاده، ۴۵ دستگاه اتوبوس در مسیر پیاده روی اربعین، به زائرین خدمات رسانی می کنند.

این مسئول با بیان اینکه خدمات رسانی پاکبانان در همایش بزرگ اربعین حسینی برگ زرینی از اقدامات شهرداری است، گفت: امیدوارم شاهد خدمات شایسته ای از موکب شهرداری کرج به زائرین حسینی باشیم.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ