پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

سیاست دولت در ایمیدرو توسعه زیرساخت ها است


رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: رویکرد جدید دولت در ایمیدرو، توسعه زیرساخت های کشور می باشد زیرا دولت معتقد است این اقدام ما را در حمایت از رونق تولید نزدیکتر می کند.

تبليغ

رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: رویکرد جدید دولت در ایمیدرو، توسعه زیرساخت های کشور می باشد زیرا دولت معتقد است این اقدام ما را در حمایت از رونق تولید نزدیکتر می کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تربت حیدریه، خداداد غریب پور در حاشیه آیین آغاز عملیات اجرایی احداث خط دوم مسیر سنگان، تربت حیدریه در تربت حیدریه گفت: این بدان معنا است که شرکت ایمیدرو بجز سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی، توجه به زیرساخت ها را نیز مد نظر دارد.

وی گفت: اهمیت توسعه زیرساخت ها زمانی بیشتر مشخص می شود که بدانیم همین احداث بزرگرا در مسیر تربت حیدریه خواف مانع خام فروشی خواهد شد زیرا گندل و کنستاره از معادن سنگاه خواف به سمت فولاد مبارکه، فولاد خوزستان و فولاد خراسان رفته و در آنجا تبدیل به محصولات پایین دستی می شوند.

غریب پور همچنین اظهار داشت: در راستای توسعه زیر ساخت ها همچنین به توسعه ریلی در این منطقه و حتی برنامه ریزی برای میسر بودن امکان احداث فرودگاه در سنگان می اندیشیم.

نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مسیر تربت حیدریه به سمت خواف، یکی از جاده های پر تردد است و به خصوص بعد از اینکه حوزه سنگان فعال شد، تا اواخر امسال و یا اوایل سال آینده شاهد جابجایی ۱۷ میلیون تن گندله و کنسانتره از این جاده انجام خواهیم بود و لذا اجرای این پروژه بزرگ ضرورت داشت.

سعید باستانی افزود: امروز همچنین پروژه کمربندی تربت حیدریه و انجام روکش آسفالت آن که خیلی مشکل دار است، به ارزش ۲۳ میلیارد تومان توسط وزارت راه و شهرسازی آغاز شد.

معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور نیز با بیان اینکه این پروژه دارای چند ویژگی است، گفت: ویژگی نخست آن این است که عملیات اجرایی از مسیر ابتدایی و انتهایی به صورت همزمان آغاز می شود.

خیرالله خادمی افزود: ویژگی دوم پروژه آن است که محصول مشترک دو وزارت خانه راه و شهرسازی و صمت می باشد.

وی در ادامه گفت: اهمیت این پروژه به خاطر پروژه اقتصادی سنگان است که درآمد اقتصادی کلان برای کشور در بر دارد و لذا می‌طلبد تا زیرساخت‌های منطقه ساخته شود که یکی از این زیرساخت ها، احداث این بزرگراه بود.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ