پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

امحاء 2 تن مواد مخدر غیر دارویی در بیرجند


طی مراسمی، با حضور مسئولان استان، دو تن انواع مواد مخدر غیر دارویی و روان گردان در بیرجند امحاء شد.

تبليغ

به گزارش ایسنا، محمدرضا حسنی مقدم دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی، امروز ۱۷ مهرماه، در مراسم امحای مواد مخدر غیر دارویی و روان گردان در بیرجند، اظهار کرد: از ابتدای امسال 23 تن و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شد.

وی گفت: از ابتدای امسال در خراسان جنوبی 734 خودرو توقیف و 40 باند موادمخدر متلاشی شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی ادامه داد: امروز دو تن مواد مخدر غیر دارویی و روان گردان شامل؛ کراک، حشیش، تریاک، هروئین، شیشه، قرص و شربت متادون و... امحا شد که 335 کیلوگرم از این دو تن فقط شیشه بود که هشداری جدی برای خانواده‌ها و جامعه است.

حسنی مقدم ادامه داد: کمیته‌های تخصصی برای پیشگیری و فرهنگی با رویکرد اجتماعی کردن مواد مخدر توسط مردم، سازمان‌های مردم نهاد و دستگاه‌های مقابله‌ای تشکیل شده که به نتیجه‌های خوبی هم رسیده است.

اشراف کامل دستگاه‌های مقابله‌ای بر منطقه

محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی نیز اظهار کرد: خراسان جنوبی از نظر موقعیت جغرافیایی در مسیر کریدور قرار گرفته است لذا کشفیات استان بیشتر عبوری و در مسیر انتقال به سایر استان‌ها کشف و ضبط می‌شوند.

وی افزود: کشفیات مواد مخدر استان از ابتدای امسال 20 درصد افزایش داشته که نشان از اشراف کامل دستگاه‌های مقابله‌ای بر منطقه دارد.

استاندار خراسان جنوبی یادآور شد: در خراسان جنوبی با توجه به آمادگی نیروی انتظامی، اشراف بسیار خوبی بر مرزها وجود دارد و با وجود این که استان در مسیر دو کریدور اصلی کشور قرار دارد، اما با اشراف اطلاعاتی خوب پلیس شاهد کمترین ورود مواد مخدر از مرز استان هستیم و عمده کشفیات استان از مبادی ورودی سایر استان‌ها است.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ