پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

تمایل پدیده ریورپلاته به حضور در اروپا؛ چراغ سبز به رئال مادرید؟


ازکوئیل پالاسیوس مدتها هدفی جدی برای رئال مادرید بود.

تبليغ
ازکوئیل پالاسیوس مدتها هدفی جدی برای رئال مادرید بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال اسپانیا، مدیربرنامه های ازکوئیل پالاسیوس، هافبک آرژانتینی ریورپلاته عنوان کرده که موکلش خواهان انتقال به فوتبال اروپاست.

این هافبک ۲۱ ساله که یکی از اهداف باشگاه اینترمیلان نیز بود، در هفته های اخیر به شکل غافلگیرکننده ای به حضور در MLS و تیم تازه وارد اینترمیامی لینک شده بود.

رناتو کورسی، مدیربرنامه های پالاسیوس در سخنانی در این خصوص به مارکا کلارو گفت:

"پالاسیوس به میامی نخواهد رفت. او تصمیمش را گرفته و می‌خواهد به اروپا برود."

این هافبک ارزنده در ژانویه گذشته تا آستانه عقد قراردادی ۵ و نیم ساله با بند آزادسازی ۲۰ میلیون یورویی با رئال مادرید هم پیش رفت.

پالاسیوس که کار خود را در ریورپلاته به عنوان نوجوانی ۱۶ ساله آغاز کرده بود، در سال ۲۰۱۸ میلادی نخستین بازی های خود برای تیم ملی آرژانتین را انجام داد. او به غیر از رئال مادرید، مورد توجه غول های دیگری مثل اتلتیکومادرید، بارسلونا، پاریسن‌ژرمن و منچسترسیتی هم قرار گرفته بود.

این پدیده آرژانتینی در اوایل سال جاری میلادی به دلیل مصدومیت زانو دو ماهی دور از میادین بود و همین امر موجب سرد شدن تیم های خواهان شد. با این حال او اکنون به ترکیب ثابت تیم مارسلو گایاردو بازگشته است.

حضور پالاسیوس در رئال مادرید به معنای ادامه سیاست این باشگاه در جذب بازیکنان جوان اهل آمریکای جنوبی، بعد از جذب وینیسیوس جونیور و رودریگو گوئس، خواهد بود.

۷۷۱۲تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ