اینستاگرام

راکیتیچ: به «مسی» گفتم برای قدم زدن در ساحل به بارسلونا نیامدم


تهران- ایرنا- «ایوان راکیتیچ» با جملاتی طعنه‌آمیز نسبت به نیمکت‌نشینی خود در جمع آبی‌اناری‌ها اعتراض کرد و برای تحریک سران باشگاه از تماس تلفنی «کریستیانو رونالدو» با وی در تابستان سال جاری پرده برداشت.

تبليغ

«ایوان راکیتیچ» در حال سپری کردن یکی از بدترین لحظات دوران فوتبالی خود در نیوکمپ از زمان پیوستن به بارسلونا در سال ۲۰۱۴ است؛ مرد کروات از بازیکنی ثابت به مهره‌ای تبدیل شده که به ندرت در ترکیب تیم «ارنستو والورده» مورد استفاده قرار می‌گیرد به طوری که تا اینجای فصل جدید در تمامی رقابت‌ها در مجموع ۱۸۷ دقیقه به میدان رفته است.

هافبک کروات آبی‌اناری‌ها تابستان سال جاری ساز رفتن از نیوکمپ را کوک کرده بود و پیشنهادهایی هم داشت اما در نهایت هیچ اتفاقی رخ نداد.

و حالا راکیتیچ در مصاحبه با ۲۴sata اذعان داشت که پیشنهادی از یوونتوس داشته و حتی «کریستیانو رونالدو» برای متقاعد کردن وی برای کوچ به ایتالیا با او تماس گرفته است اما بانوی پیر با مبلغ درخواستی بارسا موافق نبود و در نتیجه معامله به بن‌بست خورد.

با این وجود، تداوم نیمکت‌نشینی و فرصت کم بازی، می‌تواند در ژانویه اوضاع را برای راکیتیچ تغییر دهد.

وی در این خصوص اظهار داشت: نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد؛ شرایط فعلی سخت است چرا که من دوست دارم بازی کنم نه اینکه فقط عضوی از تیم باشم؛ برای تغییر شرایط هر کاری از دستم بر بیاید انجام می‌دهم.

وی ادامه داد: ۲ سال از قراردادم باقی مانده و برای بازی کردن هیچ جایی بهتر از بهترین باشگاه جهان یعنی بارسلونا نیست اما من باید بازی کنم نه اینکه از پیاده‌روی در اطراف شهر و ساحل لذت ببرم.

راکیتیچ با اشاره به اینکه در این خصوص با رییس باشگاه و همچنین «لیونل مسی» حرف زده، تاکید کرد: با مقامات باشگاه حرف زده‌ام و همه می‌دانند که گزینه‌های دیگری دارم؛ می‌خواهم تا متقاعد شدن آنان برای بازگردان من به ترکیب بجنگم؛ از حمایت هواداران ممنونم اما اگر شرایط تغییری نکند آنگاه باید در مورد آینده و شرایطم تصمیم دیگری بگیرم.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ