اینستاگرام

حضور رسانه‌های خارجی‌ برای پوشش تمرین تیم ملی فوتبال


تهران- ایرنا- آخرین تمرین تیم ملی پیش از تقابل با کامبوج درحالی پیگیری شد که چند رسانه خارجی هم برای پوشش این تمرین در مرکز ملی فوتبال حضور داشتند.

تبليغ

تیم ملی فوتبال ایران فردا (پنجشنبه ۱۸ مهرماه) از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی در دومین دیدار خود در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ به مصاف کامبوج خواهد رفت که ملی‌پوشان آخرین تمرین خود پیش از این دیدار را از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین مرکز ملی فوتبال برگزار کردند.

این در حالی بود که تعدادی از ملی‌پوشان پیش از آغاز رسمی تمرین با حضور در محل با کار با توپ بدن‌هایشان را گرم کردند. البته در این میان شوخی‌های علیرضا بیرانوند با سایر ملی‌پوشان به ویژه سردار آزمون و مرتضی پورعلی‌گنجی جالب توجه به نظر می‌رسید.

حمید استیلی سرمربی و تعدادی از بازیکنان امید ایران هم برای دقایقی در تمرین تیم امید حضور پیدا کردند و با سایر ملی‌پوشان خوش و بش کردند.

تمرین به صورت رسمی پس از دقایقی زیر نظر کوین مینیا مربی بدنساز پیگری شد. در این میان مارک ویلموتس و وحید هاشمیان در طول اجرای این آیتم بازیکنان را زیر نظر داشتند و با یکدیگر برنامه‌های تمرینات تاکتیکی را طرح ریزی می‌کردند.

همچنین ویلموتس پس از چند دقیقه ملی‌پوشان را جمع و نکاتی را به آنها یادآورد شد.

ملی‌پوشان سپس در قسمت دیگری از زمین حضور پیدا کردند و در دو تیم آبی و نارنجی به بازی آقاوسط برای تمرین پاس‌های کوتاه و همچنین حفظ مالکیت توپ مشغول شدند که ویلموتس در طول این تمرین تاکید داشت بازیکنان در تصمیم‌گیری زود عمل کنند.

دروازه‌بان‌ها هم از ابتدا زیر نظر مربی تمرینات اختصاصی‌شان را انجام دادند.

چند خبرنگار خارجی هم برای پوشش این تمرین در محل حضور پیدا کردند. خبرنگاران پس از حدود ۲۰ دقیقه محل تمرین را ترک کردند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ