اینستاگرام

ضربات سر جالب آزمون در آخرین تمرین تیم‌ملی


بانک ورزش - آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار برابر کامبوج برگزار شد. به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،...

تبليغ

بانک ورزش - آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار برابر کامبوج برگزار شد.

به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی بزرگسالان کشورمان در ابتدای تمرین امروز زیر نظر مربی بدنساز به گرم کردن پرداخته و زیر نظر کوین مینیا زیر نظر حرکات متنوعی را انجام دادند.

مارک ویلموتس و وحید هاشمیان در طول اجرای این آیتم بازیکنان را زیر نظر داشتند و با یکدیگر در مورد برنامه‌های تمرینی گفت‌وگو می‌کردند. بازیکنان با هدایت مربی بدنساز به انجام حرکات پرشی مشغول شدند که در این بخش پرش‌های سردار آزمون و اقدام او برای زدن ضربه سر جالب و متمایز از سایر نفرات بود.

ملی‌پوشان کشورمان پس از اتمام این بخش زیر نظر مربی بدنساز به انجام حرکات کششی پرداختند و پس از به قسمت دیگری از زمین رفتند و در دو تیم آبی و نارنجی به بازی آقاوسط برای تمرین پاس‌های کوتاه و همچنین حفظ مالکیت توپ مشغول شدند.

در طول برگزاری آیتم‌های مختلف بازیکنان، دروازه‌بانان تیم ملی در گوشه‌ای از زمین زیر نظر مربی دروازه‌بانان تمرینات اختصاصی خودشان را انجام دادند.

گفتنی است، تیم ملی کشورمان عصر فردا و در ساعت 17 میزبان تیم ملی کامبوج در ورزشگاه آزادی خواهد بود.


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ