ساخت اپلیکیشن Office Mobile یکپارچه برای سیستم عامل iOS


رسانه کلیک – شرکت مایکروسافت در حال آماده سازی یک اپلیکیشن Office Mobile واحد برای دستگاه های مبتنی بر iOS است. این اپلیکیشن برنامه های مهم و اصلی آفیس را به یک باره در اختیار کاربران قرار می دهد.  مایکروسافت قصد دارد تا یک اپلیکیشن Office Mobile یکپارچه را برای دستگاه های iOS عرضه کند. این […] نوشته ساخت اپلیکیشن Office Mobile یکپارچه برای سیستم...

رسانه کلیک – شرکت مایکروسافت در حال آماده سازی یک اپلیکیشن Office Mobile واحد برای دستگاه های مبتنی بر iOS است. این اپلیکیشن برنامه های مهم و اصلی آفیس را به یک باره در اختیار کاربران قرار می دهد.

مایکروسافت قصد دارد تا یک اپلیکیشن Office Mobile یکپارچه را برای دستگاه های iOS عرضه کند. این اپلیکیشن شامل برنامه های مهم آفیس یعنی Word، Excel و PowerPoint خواهد بود و به فضای کم تری نسبت به نصب سه برنامه مجزا نیاز دارد.

برخی از کاربران اندرویدی ممکن است تاکنون با آفیس موبایل یکپارچه آشنا شده باشند. شرکت سامسونگ به منظور همکاری با کمپانی بزرگ مایکروسافت، این اپلیکیشن را در گوشی های هوشمند گلکسی نوت 10 نصب کرده است. اپلیکیشن Office Mobile را می توان از طریق فروشگاه گلکسی استور نصب کرد، هرچند که در حال حاضر امکان دانلود آن از پلی استور وجود ندارد.

اپلیکیشن یکپارچه آفیس موبایل متشکل از برنامه های ورد، پاورپوینت و اکسل بوده و تجربه ساده ای را برای کاربر فراهم می آورد. البته به منظور استفاده از ویژگی های پیشرفته تر برای این سه برنامه، کاربر باید نسخه پولی Office 365 را خریداری کرده و هر یک از آن ها را به طور جداگانه نصب کند. طبق گزارش های دریافت شده، اپلیکیشن Office Mobile یکپارچه جایگزین نسخه iOS این برنامه می شود. به نظر می رسد که مایکروسافت در گوشی سرفیس Duo نیز از نسخه یکپارچه آفیس استفاده خواهد کرد.

ظاهرا اپلیکیشن آفیس موبایل به صورت موقت در فروشگاه انحصاری این شرکت قرار گرفته، چراکه عمده تمرکز مایکروسافت روی برنامه های win32 معطوف شده است. در حال حاضر یک اپلیکیشن آفیس نسبتا جدید برای ویندوز 10 معرفی شده، اما این برنامه در اصل به عنوان یک بستر واسط برای نسخه های وب عمل می کند. با این حال دقیقا معلوم نیست که آیا مایکروسافت برنامه های آفیس برای سیستم عامل ویندوز را به صورت یکپارچه تبدیل خواهد کرد یا خیر.

Source: neowin


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ