اینستاگرام

بازی دفاعی نداریم


سرمربی تیم ملی فوتبال ایران: بازی هجومی را دوست دارم و نمی‌خواهیم دفاعی بازی کنیم

تبليغ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مارک ویلموتس در نشست خبری پیش از بازی با کامبوج گفت: آماده بازی اول هستیم و می‌خواهیم در خانه ۳ امتیاز را بگیریم، پیروزی در بازی فردا خیلی برای ما اهمیت دارد.

ویلموتس درباره برنامه هایش افزود: هدف اولیه ما کوتاه مدت است، ما می‌خواهیم در بازی‌های انتخابی، خوب پیش برویم و علاوه بر کسب امتیاز‌ها در گروهمان اول باشیم.

وی درباره اینکه دستمزد اولیه اش را گرفته است یا خیر؟ گفت: یک مربی هستم، بازیکنانم و تیم ملی ایران را دوست دارم، هدف من این است خوب بازی کنیم و برنده شویم، بقیه مسائل حل خواهد شد.

ویلموتس درباره سبک بازی تیمش افزود: چطور می‌شود هجومی بازی کرد و اصلا دفاعِ اشتباه نداشت؟ زندگی بدون ریسک اصلا معنی ندارد، وقتی تیم ۴۰ متر جلو می‌رود، پشت بازیکنان فضا به وجود می‌آید و اگر چسبیده به دفاع بازی کنید قطعا این ۲ روش با هم تفاوت دارند.

وی گفت: در تیم ملی یارگیری نفر به نفر داریم و اگر یک نفر لیز هم بخورد من بازیکنانم را تشویق می‌کنم، چون بازی هجومی را دوست دارم، در زندگی باید خطر کرد، اگر شما از من بازی تدافعی در نظر دارید من چنین آدمی نیستم، فکر می‌کنم سردار آزمون نیز با این موضوع مخالف باشد.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه فهرست جدید وی همه را شوکه کرده است، افزود: دعوت شدن به تیم ملی همیشه وجود دارد و فهرست هم بسته نیست، جهانبخش ۹۰ دقیقه مقابل هنگ کنگ بازی کرد، او به برایتون برگشت و مصدوم شد، با تیم پزشکی برایتون در تماس بودیم، او ۱۰ روز تمرین نکرد و این را هم در نظر بگیرید که بدن او آماده نبود.

وی گفت: از کیفیت بازیکن حرف نمی‌زنم بلکه از ریسک بازی کردن او حرف می‌زنم، سعی کردیم نگاهی بلند مدت داشتیم که او ۱۵ روز در باشگاهش بماند و فرصت بازی کردن داشته باشد.

ویلموتس افزود: به همین شکل درباره عزت اللهی و صیادمنش حرف می‌زنم، اگر بازیکنان در باشگاهشان جایی نداشته باشند، به تیم ملی نیز دعوت نمی‌شوند، هدف ما این است که هیچ کس مطمئن نباشد که در تیم ملی همیشه حضور دارد و این مسئله فضا را رقابتی می‌کند.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ