پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

سرخپوشان دست از سر ستاره آبی ها بر نمی دارند !


بایرن مونیخ همچنان به دنبال لروی سانه، ستاره آلمانی و جوان منچسترسیتی است. نوشته سرخپوشان دست از سر ستاره آبی ها بر نمی دارند ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

سرخپوشان دست از سر ستاره آبی ها بر نمی دارند !

بایرن مونیخ بیخیال لروی سانه نمی شود!
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۷

بایرن مونیخ همچنان به دنبال لروی سانه، ستاره آلمانی و جوان منچسترسیتی است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

لروی سانه در فصل تابستان به شدت مورد توجه بایرن مونیخ قرار داشت و به نظر می رسید خود این وینگر آلمانی نیز برای انتقال به آلیانس آره نا بی میل نیست، اما یک مصدومیت غیرمنتظره در دیدار سوپرکاپ جزیره بین سیتی و لیورپول باعث منتفی شدن انتقال وینگر ۲۲ ساله به مونیخ، حداقل در تابستان سال ۲۰۱۹ شد.

اما نشریه آلمانی بیلد امروز در گزارشی فاش کرد جیووانی برانچینی، واسطه باشگاه بایرن مونیخ هفته گذشته دوباره مذاکراتی با مدیر برنامه لروی سانه داشته تا شرایط انتقال این ستاره جوان به مونیخ را بررسی کند.

به نظر می رسد لروی سانه اخیرا پیشنهاد تمدید قرارداد با سیتی را رد کرده و با توجه به علاقه شخصی به انتقال به بایرن و البته پیشنهاد مالی بالاتر باشگاه آلمانی، هنوز هم احتمال زیادی در خصوص نهایی شدن این انتقال وجود دارد.

این جلسه در جریان دیدار هفته گذشته منچسترسیتی در لیگ قهرمانان برابر دینامو زاگرب صورت گرفته و بایرن مونیخ یک بار دیگر برای خرید لروی سانه ابراز علاقه کرده است. هنوز مشخص نیست که آیا بایرن مونیخ قصد دارد سانه را برای بازار زمستانی پیش رو جذب کند یا این انتقال به تابستان بعد موکول خواهد شد. در ابتدا به نظر می رسید لروی سانه تقریبا تمام فصل جاری را از دست می دهد، اما اخبار حاکی از پیشرفت سریع تر از انتظار این ستاره آلمانی و احتمال بازگشت او به میادین در اواسط فصل است.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ