پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

تمجید ستاره لیورپول از کلوپ


ترنت الکساندر آرنولد، مدافع انگلیسی لیورپول، درخشش این روزهای خود را مدیون یورگن کلوپ می داند. نوشته تمجید ستاره لیورپول از کلوپ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

تمجید ستاره لیورپول از کلوپ

ترنت الکساندر آرنولد: همه چیزم را از یورگن کلوپ دارم
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۸

ترنت الکساندر آرنولد، مدافع انگلیسی لیورپول، درخشش این روزهای خود را مدیون یورگن کلوپ می داند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

لیورپول طی هفته های گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. شاگردان یورگن کلوپ، هر هشت بازی ابتدایی خود در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشته اند. الکساندر آرنولد یکی از بازیکنانی است که مانند فصل قبل عملکرد درخشانی در ترکیب لیورپول ارائه داده است. آرنولد فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان لیورپول بود و در آن بازی معروف مقابل بارسلونا در آنفیلد عملکردی فوق العاده داشت.

الکساندر آرنولد حالا در مصاحبه ای از یورگن کلوپ تمجید کرده و این مربی آلمانی را عامل درخشش کنونی خود دانسته است. او در این باره گفت:

” من همه چیز خود را از یورگن کلوپ دارم. هیچ کس نمی داند اگر او نبود چه اتفاقی برای من رخ می داد. او همیشه بیشترین فرصت را در اختیار من قرار می دهد حتی بیشتر از آن چیزی که خودم هم فکرش را می کردم. من همیشه تلاش می کنم که پاسخ اعتماد او را به خوبی بدهم.

کلوپ در همان ابتدای حضورش در اینجا به آکادمی آمد تا بازی جوانان تیم را از نزدیک تماشا کند. این موضوع به ما نشان داد که او علاقه زیادی به استفاده از جوانان دارد. من یکی از همین جوانانی بودم که به من اعتماد کرد. از این بابت از کلوپ تشکر می کنم و امیدوارم که چهار سال خوب دیگر با او در پیش داشته باشم.”

آرنولد ۲۱ ساله همچنین در مورد علاقه اش به کسب جام های متعدد گفت:

” این موضوع که حس کنی برای تیم ملی کشورت و باشگاهت تاثیر گذار بوده ای، یک میراث محسوب می شود. هدف اصلی من نیز رخ دادن همین اتفاق است.”تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ