اینستاگرام

عکس ؛ خبر فوق العاده به بارسا در مورد فوق ستاره


آنسو فاتی با عدم دعوت به تیم زیر 17 ساله های اسپانیا می تواند بارسا را در ال کلاسیکوی 4 آبان همراهی کند. نوشته عکس ؛ خبر فوق العاده به بارسا در مورد فوق ستاره اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تبليغ

عکس ؛ خبر فوق العاده به بارسا در مورد فوق ستاره

آنسو فاتی به ال کلاسیکو می رسد؛ خبر فوق العاده به بارسا در مورد فوق ستاره
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵

آنسو فاتی با عدم دعوت به تیم زیر ۱۷ ساله های اسپانیا می تواند بارسا را در ال کلاسیکوی ۴ آبان همراهی کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

آنسو فاتی پدیده ۱۶ساله بارسا که شگفتی بزرگ این فصل فوتبال اروپا بوده، متولد گینه بیسائو است و به درخواست مستقیم فدراسیون فوتبال اسپانیا توانست ملیت اسپانیایی را اخذ کرده و از سوی سرمربی نوجوانان این کشور در فهرست اولیه برای بازی های جام جهانی ۲۰۱۹ برزیل حضور داشت اما امروز با اعلام فهرست نهایی مشخص شد که فاتی به جام جهانی نخواهد رفت که قطعا خبر خوبی برای بارسا خواهد بود. به این ترتیب فاتی می تواند در ال کلاسیکوی ۴ آبان برابر رئال حاضر باشد و در صورت صلاحدید ارنستو والورده، به میدان هم برود.

پیش از این گفته می شد فاتی قطعا به جام جهانی خواهد رفت ولی مخالفت ضمنی سرمربی بارسا و سران این باشگاه نسبت به این موضوع و غیبت یک ماهه ی او از لالیگا از یک طرف، و از سوی دیگر تقاضای سرمربی اسپانیا برای حضور این بازیکن در تیم بزرگسالان سبب شد تا او از فهرست نهایی تیم زیر ۱۷ ساله ها خارج شود.

آنسو فاتی هنوز مدارک لازم را از سوی فیفا برای حضور در تیم بزرگسالان اسپانیا را به دست نیاورده ولی پیش بینی می شود در فیفا دِی بعدی او بتواند برای لاروخا به میدان برود.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ