اینستاگرام

بازداشت سارق خودرو پس از برخورد با گاردریل در بزرگراه امام علی(ع)


فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت از دستگیری یک سارق خودرو در خیابان پاسداران خبر داد.

تبليغ

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ دلاور القاصی مهر فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت اظهار کرد: ساعت ۳ بامداد شانزدهم مهرماه ماموران یگان گشت انتظامی قرارگاه شمال یگان امداد پایتخت هنگام گشت زنی در محدوده بزرگراه امام علی شمال به جنوب نرسیده به رسالت غرب متوجه عملیات تعقیب گشت انتظامی کلانتری ۱۰۲ پاسداران شدند که یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس نقره‌ای رنگ را تعقیب می‌کردند.

وی بیان داشت: با نزدیک شدن به خودرو کلانتری پاسداران و درخواست کمک از واحد گشت، ماموران قرارگاه شمال یگان امداد به تعقیب خودرو پرداختند و موفق شدند در تقاطع رسالت، خودرو را پس از برخورد با گاردریل متوقف کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با توقف خودرو، راننده و سرنشین خودرو به صورت پیاده از محل گریختند، ادامه داد: در تعقیب و گریز بعدی ماموران یگان امداد موفق شدند یکی از متهمان را دستگیر کنند.

بیشتر بخوانید: سارق اموال مسروقه به دام افتاد

وی عنوان کرد: متهم که در بازجوئی اولیه پاسخ درستی به سوالات پلیس نمی‌داد، پلاک انتظامی خودرو استعلام شد که در پاسخ استعلام گرفته شده از سامانه پلیس مشخص شد خودرو سرقتی بوده و پیش‌تر از محله زعفرانیه سرقت شده است.

فرمانده یگان امداد پایتخت تصریح کرد: با محرز شدن سارق بودن متهم، وی به همراه خودرو کشف شده، برای سیر مراحل قانونی و تکمیل تحقیقات پلیسی تحویل کلانتری ۱۰۲ پاسداران شد.

انتهای پیام/

دستگیری یک سارق خودرو در خیابان پاسدارانتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ