سرمایه‌گذاران کشاورزی در گرمی مغان نیازمند حمایت هستند


اردبیل - ایرنا - فرماندار گرمی مغان با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران بخش کشاورزی در این شهرستان نیازمند حمایت هستند، گفت: تحقق این امر زمینه‌های رشد و شکوفایی منطقه را فراهم می‌کند.

تبليغ

به گزارش ایرنا ، علی بهشتی روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی بررسی راهکارهای توسعه بخش کشاورزی و دامپروری گرمی افزود: این شهرستان بدلیل موقعیت موقعیت خاص جغرافیایی و شرایط متوع آب و هوایی ، استعدادهای بالقوه‌ای در جهت توسعه باغات و محصولات زراعی و دامی دارد.

وی اظهار داشت: بسترهای لازم برای سرمایه‌گذاری‌های کلان در این شهرستان در بخش کشاورزی مهیا است و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان تمام تلاش خود را برای سهولت سرمایه گذاری بکار می‌بندند که نمونه عینی و عملی آن راه‌اندازی واحد عظیم شیرآلات قهرمان است که با کارآفرینی و بکارگیری جوانان بیکار منطقه و رونق اقتصادی ، گرمی را به عنوان برند تولید شیرآلات و لوازم بهداشتی معرفی کرده است.

بهشتی افزود: مسئولان تمام دستگاه‌های اجرایی باید برای راه‌اندازی واحدهای راکد و غیرفعال و یا نیمه‌فعال تلاش کنند.

وی یکی از معیارهای مهمی که می‌بایست مسئولان و دست‌اندرکاران بخش کشاورزی و دامپروری منطقه به آن اهمیت بیشتری بدهند را اهلیت سرمایه‌گذار دانست و گفت: اگر قرار است مجوز احداث یک باب گاوداری و یا مرغداری به فردی داده شود حتما باید وی تحصیل‌کرده رشته دامداری و یا دامپروری بوده و یا اینکه تجربیات لازم را در این خصوص داشته باشد، در این صورت است که این واحدها می‌توانند به صورت مستمر و مداوم در مسیر تولید و خودکفایی قرار بگیرند.

مدیر روابط عمومی جهاد کشاورزی استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: روابط عمومی‌ها پل ارتباطی بین دستگاه‌های اجرایی و مردم هستند و مدیران روابط عمومی در قبال مردم مسئولیت دارند و مردم نیز از روابط عمومی‌ها هم حق مطالبه دارند.

جاوید صحرایی افزود: روابط عمومی‌ها با ایفای کارکردهای اطلاع‌رسانی و اطلاع‌یابی،ایجاد و حفظ ارتباطات ۲ سویه و تفاهم بین سازمان و مخاطبان و جلب اعتماد و مشارکت مخاطبان به سازمان، کمک به مدیریت برای همگام شدن با تغییرات محیطی، نزدیک کردن نگرش‌های مخاطبان با سازمان و شفاف‌سازی اقدامات و نگرش‌های سازمان با مخاطبان به پویایی و رشد و توسعه سازمان در محیط و در راه رسیدن به اهداف و استراتژی های آن کمک می‌کنند.

گرمی مغان در شمال اردبیل و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد. این شهرستان یکی از مناطق مستعد کشاورزی استان محسوب می‌شود، غلات و حبوبات از جمله مهم‌ترین محصولات تولیدی این شهرستان می‌باشد.

۶۰۱۸/۶۰۱۶تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ