اینستاگرام

آتش‌سوزی مرگبار


رئیس کلانتری 133 شهر زیبا از آتش‌سوزی مرگبار در یک ساختمان مسکونی در غرب پایتخت خبر داد.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ سرافراز احمدی گفت:: حدود ساعت ۱۴ روز گذشته (۱۶ مهر) خبری مبنی بر آتش‌سوزی یک ساختمان مسکونی به نشانی خیابان فردوس غرب، خیابان شقایق جنوبی از طریق پلیس ۱۱۰ به مأموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا اعلام شد.
رئیس کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا ادامه داد: مأموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا با حضور در محل مشاهده کردند یک ساختمان مسکونی دچار آتش‌سوزی گسترده شده است.
وی با اشاره به حضور مأموران آتش‌نشانی افزود: مأموران در حین کنترل آتش سوزی با در بسته واحد مسکونی در طبقه دوم این ساختمان روبرو شدند و پس از شکستن در و ورود به منزل با جسد سوخته مردی جوان مواجه شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از مهار آتش سوزی، تیم‌های تشخیص هویت آگاهی نیز به محل حادثه اعزام شدند و بررسی‌های خود را آغاز کردند، بررسی اولیه نشان داد متوفی مردی ۳۹ ساله بوده که به همراه همسر و دو فرزندش در این منزل سکونت داشته است.
سرهنگ احمدی یادآور شد: همسایگان متوفی در تحقیقات گفتند متوفی از مدتی قبل با همسر و خانواده همسرش دچار اختلافاتی بوده است، همچنین یکی از همسایگان متوفی در تحقیقات به مأموران اعلام کرد که در حین آتش‌سوزی با شنیدن صدای انفجار از پارکینگ به سرعت به بیرون از منزل رفته است.
وی افزود: در این آتش‌سوزی سه دستگاه خودرو شامل یک دستگاه رانا، یک دستگاه هایما و یک دستگاه هیوندا آوانته آسیب دید و خسارت زیادی به ساختمان مسکونی وارد شد.
رئیس کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا گفت:: در نهایت جسد متوفی برای تحقیقات بیشتر با دستور مقام قضایی برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و بررسی‌ها درباره این پرونده ادامه دارد.تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ