اینستاگرام

وجود 280 نقطه حادثه خیز در لرستان


فرمانده انتظامی لرستان از وجود 280 نقطه حادثه خیز در استان خبر داد.

تبليغ

به گزارش ایسنا، سردار حاجی محمد مهدیان نسب در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ۵۸۶۰ جوان در کشور بر اثر تصادف با موتورسیکلت جان خود را از دست داده‌اند که ۳ درصد این جان‌باختگان مربوط به لرستان است.

وی با بیان اینکه ۶۰۰۰ موتور سیکلت در پارکینگ‌های لرستان توقیف هستند، افزود: در بازدیدی که به عمل آمد از ۱۴۷ موتورسوار در بروجرد تنها یک نفر از کلاه کاست استفاده کرده بود و از این تعداد ۲۴ موتور سوار خیابان را بر عکس می‌پیمودند.

فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: ۲۸۰ نقطه حادثه خیز در استان وجود دارد که با وقوع سیل در فروردین‌ماه نقاط حادثه‌خیز به علت خرابی جاده‌ها افزایش داشته است.

سردار مهدیان نسب خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از حوادث رانندگی نصب سامانه‌های هوشمند در جاده‌ها و خیابان‌های لرستان ضروری است.

وی با اشاره به فضای مجازی، افزود: فضای مجازی مترصد از رفتار بد و نفوذ دشمن بوده که می‌بایست نسبت به رفتار دشمنان حساسیت داشته باشیم.

فرمانده انتظامی لرستان اضافه کرد: امروز دشمن با جنگ نرم، شبیخون فرهنگی و فضای مجازی ناپاک به دنبال عفت‌زدایی در جامعه است.

سردار مهدیان‌نسب بیان کرد: پلیس برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر به آموزش چهره به چهره برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی اقدام کرده است.

وی ادامه داد: تاکنون ۴۷ پروژه را آغاز، احداث و افتتاح کرده‌ایم و توانسته‌ایم ظرف مدت ۲ سال‌گذشته ۸۰۰۰ متر مربع فضا ایجاد کنیم.

فرمانده انتظامی لرستان اظهار کرد: شهرستان بروجرد به لحاظ تجهیزات وضعیت خوبی ندارد و سامانه فوریت‌های پلیس را از فرماندهی انتظامی شهرستان جدا کرده‌ایم که در این رابطه ۲۰ دستگاه خودرو و ۵ دستگاه موتورسیکلت خریداری شده است.

انتهای پیامتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ