اینستاگرام

برنامه خدماتی وزارت حمل و نقل عراق برای اربعین امام حسین(ع))


وزارت حمل و نقل عراق از بررسی برنامه حمل و نقل زائران اربعین امام حسین(علیه السلام) به کربلای معلی خبر داد.

تبليغ

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از الفرات نیوز، «عبدالله لعیبی» وزیر حمل و نقل عراق در بیانیه ای اعلام کرد: این وزارتخانه نشست گسترده ای را با حضور مدیران کل این وزارتخانه برگزار کر. در این نشسترنامه این وزارتخانه برای حمل و نقل زائران اربعین امام حسین(علیه السلام) از مناطق مختلف به کربلای معلی بررسی شد.

لعیبی در این نشست بر اهمیت آمادگی همه منابع انسانی و تلاش فنی و اداری و تقویت همه نیروهای خدماتی برای کمک و خدمت به زائران کربلای معلی در سالروز اربعین حسینی(ع) تاکید کرد.

وزیر حمل و نقل عراق گفت: باید همه تشکیلات این وزارتخانه با طرف های امنیتی و دولتی محلی در کربلای معلی هماهنگ شوند تا در فعالسازی جریان ورود و خروج و عبور از همه موانعی که ممکن است زائران در فرآیند حمل و نقل با آن مواجه شوند، سهیم باشند.

این وزیر، اعضای این کمیته و نیروهای وزارتخانه را تشویق کرد تا همه تلاش خود را برای ارایه خدمات بهتر و برداشتن موانع از برابر زائران به منظور موفقیت در عملیات حمل و نقل زائران بکار گیرند.

استان های عراق با هماهنگی و همکاری با وزارتخانه های امنیتی و خدماتی برای ارایه بهترین خدمات به بیش از پنج میلیون زائر داخل و خارج از کشور آماده هستند.

پایان پیام/44


تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ