پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

رتبه‌های برتر کنکور استان اردبیل تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کردند


اردبیل_ ایرنا_ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت:در سال تحصیلی جدید تعدادی از رتبه‌های برتر کنکور استان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کرد که نقطه امیدی برای حوزه آموزش و پرورش است.

تبليغ

به گزارش خبرنگار ایرنا، بهروز ندایی روز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان افزود: در سال‌های گذشته رتبه‌های برتر کنکور به سایر رشته‌های دانشگاهی گرایش بیشتری داشتند که در حال حاضر این‌ گرایش به حوزه آموزش و پرورش افزایش یافته است.
وی بیان کرد: حضور نخبگان کنکور در آموزش و پرورش باعث رشد علمی دانش آموزان می شود.
معاون استاندار اردبیل با بیان اینکه باید در برنامه‌ریزی‌های حوزه آموزش و پرورش تغییرات جمعیتی مدنظر قرار گیرد ،گفت: براین اساس ساخت و ساز مدارس ، تامین تجهیزات و زیرساخت های دیگر مورد نیاز برای حوزه آموزش و پرورش باید متناسب با نیازمندی و تعداد دانش‌آموزان استان باشد.
وی ادامه داد: در صورت اعمال برنامه‌ریزی درست از ساخت مدارس و سایر ساختمان‌های مازاد و هدررفت منابع و امکانات در آینده جلوگیری می شود.

۲۵۰ هزار دانش آموز در سال تحصیلی ۹۹_۹۸ در سه هزار و ۳۹۴ مدرسه در استان اردبیل تحصیل می کنند و ۲۰ هزار معلم و فرهنگی نیز برای تدریس این دانش‌آموزان فعالیت دارند.

۳۰۰۶/ ۱۲۵۷تبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ