پیشنهاد هیجان انگیز !!!!!!!!!!!!

پیش‌بینی اختصاص 500 میلیارد تومان وام به دانشجویان در سال تحصیلی جدید


مطیعی، گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال تحصیلی جدید حدود 500 میلیارد تومان وام به دانشجویان دانشگاه‌های کشور، اختصاص داده شود.

تبليغ
به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، ناصر مطیعی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان در بازدید از خوابگاه‌های دانشگاه شهید چمران اهواز بیان کرد: از روز گذشته ثبت‌نام دریافت وام در سامانه آغازشده و پس از کنترل‌های لازم وام به‌صورت مستقیم به‌ حساب دانشجویان واریز می‌شود؛ همچنین وام شهریه نیز به‌ حساب دانشگاه‌ها پرداخت می‌گردد.

او افزود: با توجه به محدودیت منابع مالی نمی‌توان تمامی تقاضا‌های مرتبط با وام دانشجویی را پاسخ داد؛ بر این اساس برای هر دانشگاه به نسبت جمعیت دانشجوی شهریه‌پرداز نسبت به‌کل جمعیت شهریه‌پرداز کشور، سهمیه‌ای تعیین و به دانشگاه‌ها اعلام می‌شود و دانشگاه‌ها بر اساس آن سهمیه، درخواست‌ها را مدیریت می‌کنند.

پاسخ به سوالات دانشجویی را اینجا بخوانید

رئیس صندوق رفاه دانشجویان بیان کرد: در بخش خوابگاه‌های دانشجویی تابستان امسال، ۹۵ سرای دانشجویی بازسازی و آماده اسکان دانشجویان شده است.

مطیعی، گفت: در حوزه تغذیه نیز علاوه بر توزیع ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار کمکی بین دانشگاه‌ها، با کمک سازمان برنامه‌وبودجه، حدود ۳۱ درصد از آشپزخانه‌های دانشگاه‌ها مشمول طرح ارتقاء، نوسازی و صنعتی‌سازی شد.

انتهای پیام/

پیش‌بینی پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان وام در سال تحصیلی جدید به دانشجویانتبليغ

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تبليغ